Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,796 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nga Anglia te sigurte: “Ka marveshje, Vidic rikthehet tek Manchester United. Por asnje…”

Nga Anglia te sigurte: “Ka marveshje, Vidic rikthehet tek Manchester United. Por asnje…”
Inter Club Staff

Nuk u nis me skuadren ne Azerbazhan sepse eshte me temperature, por prej kohesh – dhe qe ne kohen kur ishte Mazzarri ne pankinen e Interit – flitej, dhe zerat u shtuan pas disa gabimeve te tij, se Vidic mund te largohet nga Interi.

Dhe keshtu tabloidet anglez nuk u ndalen kurre e ne keto minuta, Daily Star sapo ka shkruar se Van Gaal ka folur me Interin dhe ka gjetur marveshjen per rikthimin e mbrojtesit Serb tek Manchesteri. “Zerat ne kete moment nuk kane asnje konfirmim, por sigurisht lajmi do te gezoje shume tifozet e Manchester United”, shkruan e njejta gazete. Gjithsesi – shton po e njejta gazete – tekniku hollandez nuk do e perdorte direkt titullar Vidic, por do e perdorte si nje zevendesues.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.