Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,004 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nilton: Inter dhe Cruzeiro nuk gjeten marreveshjen. Po kthehem ne Brazil.

Nilton: Inter dhe Cruzeiro nuk gjeten marreveshjen. Po kthehem ne Brazil.
Adonis Rexha

Dje ishte anuluar marreveshja ne mes Inter dhe Cruzeiro per Nilton. Mesfushori i cili dje ishte ne Milano eshte rruges duke u kthyer per ne Brazil.

“Jam ketu per te ju thene qe aventura ime me Cruzeiro do te vazhdoje. Tani te luftojme per tituj te tjere. Jam informuar se Inter dhe Cruzeiro nuk kane mundur te gjejne marreveshje. Jam duke u kthyer ne Brazil me deshire te plote per te vazhduar t’i mbroj ngjyrat e Cruzeiro-s, duke dhene gjithcka nga vetja sic e kam bere prej qe kam ardhur ketu, per here te pare qe kam veshur kete ndrese. Dua t’i falenderoj tifozet qe me jane gjendur prane gjithmone dhe mbeshtetjen qe kane shfaqur per mua, do t’i paguaj me perkushtimin tim maksimal ne fushe.” – Shkruan Nilton ne faqen e tij ne Facebook.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.