Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

386 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Portugalia, zyrtarizohen te grumbulluarit e kombetares: dy Interista ne liste!

Portugalia, zyrtarizohen te grumbulluarit e kombetares: dy Interista ne liste!
Inter Club Staff

Portugalia me ne krye Fernando Santos ka publikuar sot listen e te grumbulluarve per dy ndeshjet e ardhshme te kombetares.

Ne kete liste bejne pjese Interisti Joao Cancelo dhe Joao Mario, lojtari qe po luan aktualisht tek West Ham, por eshte ne pronesine e Interit.

Kujtojme se Portugalia do te luaje dy ndeshje miqesore gjate datave te kombetareve. Ndeshjen e pare kampionet e europes e kane kunder Egjiptit ndersa ndeshjen e dyte do te kene perballe tulipanet e Hollandes.

Kjo eshte lista e plote me te grumbulluarit e teknikut portugez:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.