Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,584 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ranocchia pelqehet ne Angli dhe Andreolli do te rinovoje. Mbrojtja zikalter…

Ranocchia pelqehet ne Angli dhe Andreolli do te rinovoje. Mbrojtja zikalter…
Inter Club Staff

Interi keto dite merkatoje eshte shume e levizshme dhe e ka mare shume seriozisht punen e shitjeve, te kerkuar me ngulm edhe nga Pioli i cili ka thene se nuk mund te punoje me 29 lojtare dhe deshiron nje tkurrje te grupit.

Shumica e shitjeve do te vije nga reparti i mbrojtjes dhe Ranocchia eshte nje nder ta: dje, administratori i deleguar i Sassuolos Carnevali, ka larguar hipotezen e ardhjes se ish kapitenit zikalter. Por mbrojtesi italian ka merkato ne Itali. Nderkohe Andreolli mund te rinovoje shume shpejt sepse atij kontrata i skadon ne qershor.  

(Corriere dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.