Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

976 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Shaqiri stervitet vecmas grupit, Mancini jep shprese: “Eshte mjaftueshem mire, por kemi…”

Shaqiri stervitet vecmas grupit, Mancini jep shprese: “Eshte mjaftueshem mire, por kemi…”
Inter Club Staff

Do te provohet qe te pakten te jete ne pankine. Xherdan Shaqiri, viktime e nje demtimi (me shume shqetesim ne kofshen e majte i pesuar ne ndeshjen ndaj Cesenas te dielen), sot eshte stervitur ne Appiano Gentile por vecmas grupit.

Mancini nuk ka folur shume per te dhe ka thene vetem se ka nje mundesi reale qe te jete nder lojtaret e grumbulluar ne ndeshjen ndaj Wolfsburg. Tekniku zikalter ka thene ne konferencen per shtyp keto fjale: “Po vlersojme situaten. Dje kam folur me doktorin e Interit Volpi. Nese ka ndonje rrezik minimal qe ai te demtohet edhe me rende nuk do ta marim ate rrezik. Por kemi ende edhe 24 ore per ta vlersuar situaten. Do te shikojme ne stervitjen e sotme. Ai eshte mjaftueshem mire, do te vlersojme sebashku me stafin mjekesor dhe me te.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.