Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

970 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky analizon Bonazzolin: Spikasin karakteri dhe forca fizike perpara…

Sky analizon Bonazzolin: Spikasin karakteri dhe forca fizike perpara…
Inter Club Staff

Ne programin “La Giovane Italia” qe ne shqip do te thote “Italia e re” eshte analizuar e ardhmja e Federico Bonazzolit, bomberit zikalter i cili gjithmone e me shume po i afrohet ekipit te pare me paraqitjet e tij.

Ne kete program jane nxjerre ne pah karakteristikat e bomberit te klasit 1997 dhe redaksia e Sky Sport ka priviligjuar karakterin e tij (90%) dhe forcen fizike (80%) perpara teknikes dhe taktikes te cilat sipas SkySport i ka 70%. Do te kete kohe dhe menyre qe ai te rritet, nderkohe Interi ferkon duart per nje talent te madh qe ka ne skuader dhe beson shume tek ai per te ardhmen, dhe pse jo, edhe per te tashmen.

Foto nga SkySport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.