Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,407 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Te fundit nga merkato dalese: Ja te rejat per Kuzmanovic, Bessa dhe Silvestre!

Sky – Te fundit nga merkato dalese: Ja te rejat per Kuzmanovic, Bessa dhe Silvestre!
Inter Club Staff

Interi nuk po punon vetem ne merkaton hyrese, por drejtuesit zikalter po punojne fort edhe ne merkaton dalese. Pas huazimit te disa te rinjve diten e sotme, tashme e kane radhen tratativat e shitjes se lojtareve qe nuk hyne ne planet e Mazzarrit, apo ne rastin e Bessa-s per ti huazuar diku per te fituar eksperience. Sky permend tre lojtare per te cilet ka te reja, dhe mund te largohen nga Interi ne ditet ne vijim:

Kuzmanvic – Mbi te eshte hedhur ne sulm West Ham. Por edhe disa skuadra Gjermane po e ndjekin me interes nga afer.

Daniel Bessa – I riu brazilian i cili ka dale nga Primavera zikalter ku ka qene lojtari me i mire i saj me shume mundesi do te largohet ne Portugali tek ekipi i Olhaneses ne huazim.

Silvestre – Argjentinasi vazhdon ti thote jo opsionit Parma, me shpresen se ndonje skuader tjeter e madhe do ta kerkoje, por kjo gje ka pak gjasa te ndodhe. Ai eshte perjashtuar nga grumbullimi ne Pinzolo.

Keto jane ishin te rejat e fundit nga Gianluca Di Marzio per SkySport, gjate trasmetimit te sotem “Speciale Calciomercato” te sjella per ju ne shqip nga inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.