Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

231 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sneijder: Interi donte te me shkaterronte. Aty gjera te pahijshme…

Sneijder: Interi donte te me shkaterronte. Aty gjera te pahijshme…
Xhorxh Gellci

Sulm shume i rende dhe  i dhunshem i Wesley Sneijder tek Inter. Ish mesfushori zikalter nuk jep asnje emer, por sulmon ashper: “Me vjen keq per ish shoket e mir dhe per tifozet por per disa persona nuk me vjen aspak keq qe Interi ka perfunduar i nenti dhe qe nuk eshte kualifikuar per kupat europiane. Shpresoj qe pergjegjesit te reflektojne sepse ajo qe po ndodh nuk eshte e denje per Interin dhe nuk i perket Interit. Ne qofte se nuk do te kisha personalitetin qe kam do te kisha ndaluar se luajturi futboll. Kane kerkuar te me shkaterrojne. Nje shembull? Kur merrja dike ne Pinetina me mua, me priste zakonisht ne dhomen per miqte. Kur kthehesha nuk ishte me aty, e kishin cuar ne nje dhome pa dritare. Kane kerkuar te me godasin rregullisht por kjo me ka bere me te forte.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.