Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 20, 2020

Scroll to top

Top

antonelli

“Martinez nje fenomen, cfare goditje ke bere Inter. Eshte pak Aguero pak Tevez. Do te behet…”

21/03/2018, 12:59 |

“Lautaro Martinez? Interi ka mare ne skuader nje fenomen te padiskutueshem. Kishte kohe qe nuk shikoja nje lojtar 20 vjecar me keto cilesi. Kam folur me shume njerez te futbollit ne Argjentine dhe te gjiteh me kane thene qe nje … Read More

Gazzetta – sektori i krahut te majte: Antonelli ose Willems

29/08/2013, 12:36 |

Asgje nuk mund te merret si e garantuar ne merkato kur flitet per Interin. Keshtu, sipas Gazzetta dello Sport propozon dy emra per krahun e majte ne rast te largimit te Alvaro Pereiras: Jetro Willems (PSV, vitlindja 94′) … Read More

(FOTO) Per disa minuta fillon takimi Inter-Genoa

18/06/2013, 20:38 |

Mungon shume pak per takimin mes Presidentit te Genoas, Enrico Preziosit, zv. presidentit Rosati, Drejtorit Sportiv Delli Carri dhe dirigjentave interiste per te folur per Antonellin, Gilardinon, Cassanon dhe Alvarez. Me poshte keni makinen e presidentit Preziosi qe … Read More

Sky – Belfodil, Inter takon agjentet, gjysma per kartonin, huazimin e Silvestres dhe cash

18/06/2013, 16:57 |

Belfodil dhe Antonelli, dy emrat me te nxehte per merkaton interiste per momentin. Dy tratativa qe po diskutohet ne keto ore. Ja cfare thote Gianluca Di Marzio nga studiot e Sky Sport: “Vazhdon operacioni mes Interit dhe Parmes, … Read More

Inter, dy takime. Belfodil piste e nxehte, ide per Bertolacci. Ndersa Silvestre

18/06/2013, 11:43 |

Interi luan ne dy pista: Genoa dhe Parma. Zilalterit do te takojne sot drejtuesit e te dyja skuadrave dhe jane shume tratativat qe do diskutohet, sic shpjegon Gianluca Di Marzio:

“Dy takime te programuara. Me Genoan … Read More

Di Marzio: «Inter-i kerkon Antonelli-n, sot eshte takimi me Genoa-n»

18/06/2013, 11:40 |

Gianluca Di Marzio, nga studiot e Sky-it, deklaron se Luca Antonelli i Genoa-s ka hyre ne interesin e Inter-it per krahun e majte: «Antonelli, Inter-it i pelqen dhe flitet per nje takim ne oret e ardhshme, per sot. … Read More

Di Marzio: “Neser takim mes Inter dhe Genoa. Do flitet per…”

18/06/2013, 0:06 |

Takim mes Inter dhe Genoa i planifikuar per neser. Kete thote Gianluca Di Marzio nga websiti i tij: “Hapet nje rruge merkatoje mes Morattit dhe Preziosit, ne loje eshte emri i Luca Antonellit per krahun e majte zikalter. … Read More