Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

modric

Micheletti: “Modric? Ju thoni cfare te doni, por ja cfare thote historia. Spalletti duhet te shqetesohet…”

08/08/2018, 22:38 |

Edhe gazetari i njohur italian ka folur per tratativen e Interit me Real Madrid per blerjen e Luka Modric. 

Tashme eshte pikerisht transferimi i kroatit dhe deshira e tij per tu larguar nga Madridi ne drejtim te Milanos tema e … Read More

Inter, heshtja e Modric i ka futur friken gjithe Spanjes dhe Real Madridit. E tani…

06/08/2018, 22:27 |

Per ata dukej vetem nje ze i zakonshem i veres.

Nje ze prej atyre qe ndizet dhe fiket vetvetiu. Por tani edhe ne Spanje kane filluar te besojne me te vertete per nje transferim te Luka Modric tek Inter.

Kjo … Read More

Inter-Modric, nga Spanja: “Lojtari deshiron te largohet! Real Madrid konsideron qe…”

05/08/2018, 22:39 |

Emri i Luka Modric po i ben keto dite vere akoma me te nxehta ne merkato.

Interi po provon qe te realizoj enderren per te sjellur kroatin ne Milano dhe shpreson qe vullneti i lojtarit te jete vendimtar ne kete … Read More

Sky – Inter-Modric: ja nga cfare varet! Agjentet jane akoma ne Milano kurse te dielen…

03/08/2018, 0:12 |

Jane dite pritje per Interin ne prag te takimit qe Modric do te kete me Florentino Perez.

Keto jane fjalet qe lexohet ne sajtin e ekspertit te merkatos se Sky, Gianluca di Marzio qe ne artikullin e tij jep detaje … Read More

E konfirmon edhe Sky: enderra e Interit eshte Modric! Zikalterit dhe agjentet e lojtarit…

31/07/2018, 23:48 |

Me prurjen Vrsaljko ne krahun e djathte, tani Interi mund te koncentrohet ne prioritetin tjeter ne merkato: mesfusha.

Dhe enderra e madhe e Interit eshte kroati tjeter Luka Modric. Nje operacion i veshtire sigurisht por ne kete faze Interi deshiron … Read More

Vidal dhe mister X qe quhet… Modric! Ausilio po punon, e veshtire por jo e pamundur: detajet

31/07/2018, 23:25 |

Inter eshte ne detajet e fundit per te transferuar Arturo Vidal ne Milano.

Kete raporton fcinternews.it qe tregon se per kilenin praktikisht eshte gjithcka e kryer dhe lojtari duhet te arrij brenda te shtunes.

Por ja qe mesfushes zikalter mund … Read More

Inter, nga idea Vidal e deri te Kovacic per mesfushen: ja situata. Per te mos harruar edhe dy…

22/07/2018, 0:27 |

Pas kthimit nga Nanjing, Piero Ausilio studion te gjitha opsionet e mundshme per te bere goditjen e ardhshme ne merkato.

Dhe me emrin e Sime Vrsaljko qe eshte gjithmone e me i nxehte per rolin e mbrojtesit te krahut te … Read More

Modric: “Kovacic meriton nje klub me te madh se Interi”

29/12/2014, 14:09 |

Ne nje interviste te gjate per mediat kroate, kampioni boteror per klube i Realit te Madridit, Luka Modric, ka zbuluar nje detaj interesant, ne kuptimin tjeter shqetesues per interistat ne lidhje me Mateo Kovacic.

Diamanti i … Read More