Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,106 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Udinese-Inter: arbitron Mazzoleni. Nderkohe Orsato denohet nga federata me…

Udinese-Inter: arbitron Mazzoleni. Nderkohe Orsato denohet nga federata me…
Bujar Berishaj

Do te jete Paolo Mazzoleni ai qe do te drejtoj Udinese-Inter, ndeshje ne program per te dielen nga ora 12:30.

Arbitri bergamask do te asistohet nga Giallatini dhe Costanzo ndersa ne VAR do te jete Piero Giacomelli. Asistent i VAR do te jete Giacomo Paganessi.

Nuk eshte askund emri i Daniele Orsato. Ashtu sic eshte thene gjate diteve te kaluara, eshte konifirmuar nje denim me nje turn pushim pas arbitrimit katastrofal ne Inter-Juve qe pasoj me polemika te shumta.

Per kete gje, megjithate, nuk ka pasur akoma asnje komunikate.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.