Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

206 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – 24 ore me legjenden zikalter Maicon

Inter Club Staff

Sic e dini te gjithe mbreme Douglas Maicon ka qene i pranishem ne San Siro per ndeshjen Inter-Napoli, ku dhe eshte bere pjese tashme e Inter Forever.

Pas ndeshjes se mbremshme te perfunduar ne barazim me Napolin qe Maicon e ndoqi nga shkallet e stadiumit, sot ai ka vizituar zyrat e klubit zikalter.

Image result for Maicon Inter Forever

Maicon i shoqeruar nga Toldo ne mengjesin e dites se hene u shfaq ne dyert e zyrave te klubit zikalter ndryshe nga te tjeret me nje motor do te iu duket per tu qeshur ama sic e dine te gjithe Maic eshte i shquar per te tilla gjera.

Perpara se te futet ne zyrat e Inter, ai pershendetet dhe me nje lojtar te Milanit, italianin Montolivo. Per keto e me shume gjera te tjera mund te ndiqni videon poshte te publikuar nga Interi ne faqen e saj ne facebook. Kujtojme qe video e plote ndodhet ne profilin e Interit ne DUGOUT, dhe e gjeni pak me poshte:

Videon e plote mund ta shikoni ne profilin e Interit ne DUGOUT, duke klikuar ketu: MAICON, 24 ORE ME INTERIN

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.