Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

440 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Bleacher Report: “Kurre mos i thuaj Icardit qe ke ditelindjen…”

VIDEO – Bleacher Report: “Kurre mos i thuaj Icardit qe ke ditelindjen…”
Inter Club Staff

Kapiteni zikalter tashme njihet ne te gjithe boten si nje prej sulmuesve killer ne zonen e rreptesise dhe me aftesite e tij per te shenuar ka terhequr vemendjen e klubeve me te medha eurpiane.

Por ka dicka tjeter per te cilen Maurito eshte bere i famshem ne kohet e fundit: ka te beje me ditelindjet e shokeve te skuadres dhe te stafit te Interit. Po, pikerisht me suprizat e kendeshme dhe te pakendeshme qe kapiteni organizon.

Here i ben vetem, here i ben me ndihmen e shokeve ne skuader por dicka eshte e sigurt: ai me vezet dhe me miellin shenon gjithmone ne shenje, pikerisht aq i sakte si ne derbyn e fundit ku shenoi nje triplete.

Per kete “hobi” te Icardit, portali i njohur Bleacher Report ka pergatitur nje video te cilen e titullon “Kurre mos i thuaj Icardit qe sot eshte ditelindja jote”, dhe momentet gazmore ne kete video nuk mungojne.

Bleacher Report vazhdon: “Kapiteni i Interit ka nje tradite te cuditshme”, “Viktima e fundit ishte Candreva”, “Askush nuk eshte i sigurt, as punonjesi i magazines”, “Ata e dine qe ai po vjen, por nuk e ndalojne dot”, “Por shoket e skuadres ja kthyen me te njejten monedhe diten e ditelindjes se tij”, “Hakmarrja eshte e embel…”.

Ketu, mund te shikoni videon e shkurter te kapitenit zikalter te pergatitur nga BR:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.