Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,367 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Rene Krhin kalon tek Cordoba!

ZYRTARE – Rene Krhin kalon tek Cordoba!
Inter Club Staff

Cordoba dhe Interi kane arritur marveshjen per shitjen e Rene Krhin tek klubi Cordobesista ne huazim te thjeshte deri ne fund te sezonit.

Krhin nuk arriti ne asnje moment te perfshihej ne skemat e Mazzarrit dhe Mancinit deri ne kete moment, prandaj u largua ne huazim. Ne fund te sezonit do te vendoset edhe e ardhmja e tij ne baze te paraqtjes.

Kjo me poshte eshte komunikata zyrtare e Klubit Spanjoll ne Twitter per blerjen e sllovenit nga Interi.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.