Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 22, 2019

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

FCIN1908 – Ja se cili eshte problemi i vertete i Militos!

10/10/2013, 0:17 |

Problem muskular per Diego Militon gjate stervitjes se sotshme ne Pinetina. Ky eshte lajmi i dhene gjate dites se sotme ne mediat italiane.

Sipas asaj qe thote Fcinter1908.it nga burime zyrtare, problemi per Diego Militon sot … Read More

Branca ben gati listen e Janarit: Ne Itali do te kete prioritet…

09/10/2013, 22:40 |

Prioritet total per mbrojtesat e krahut, ky eshte diktati i klubit zikalter per sa i perket merkatos se Janarit. Pritet te largohet Alvaro Pereira qe nuk po e bind shume Mazzarrin edhe pse ky i fundit po mundohet … Read More

Sky – Per Kovacic ka nje ide te re: Mazzarri e deshiron si…

09/10/2013, 0:11 |

Mateo Kovacic dhe ideja e re e Mazzarrit. Per kete ka folur Massimiliano Nebuloni per Sky Sport 24 ne nje sherbim te tij ne te cilin shpjegon: “Tekniku zikalter po studion nje ide te re: Kroati trekuartist pas … Read More

Sky – Ja cfare i ka thene Mazzarri skuadres pas humbjes me Romen

07/10/2013, 23:51 |

Mazzarri, direkt pas ndeshjes me Romen, ka treguar se ka bere nje bisedim me skuadren te cilen e ka degjuar edhe Presidenti.

Kete mengjes Moratti e ka mohuar qe te kete degjuar gje, por Sky shpjegon … Read More

Topi i Arte Zikalter | Inter-Roma 0-3

06/10/2013, 23:29 |

Humbja e pare per Interin e Mazzarrit ne nje ndeshje zyrtare dhe nje humbje qe do te lere shenje. Vetem per rezultatin ama, sepse djemte e Mazzarrit luajten shume mire. Vazhdojme me tre lojtaret me te mire te … Read More

Mazzarri: “Cfare publiku! Edhe pse 3-0 nuk kemi degjuar nje vershellime kundrejt nesh…”

06/10/2013, 1:03 |

Walter Mazzarri komenton humbjen kunder Romes ne Inter Channel: “Kemi tentuar rekuperimin e golave te pesuar pa u zhballancuar? Eshte nje sinjal pozitiv. Ne pjesen e pare kemi luajtur mire, duket absurde ta komentosh ketu nje rezultat 0-3, … Read More

Cambiasso per Sky: “Sot nuk na eci asgje! Por mos me krahasime me Interin e…”

06/10/2013, 0:27 |

Cuchu ne perfundimin e ndeshjes se pafat me Romen, ku mungoi ndjeshem konkretizimi dhe cinizmi, foli per mikrofonat e Sky Sport 24.

Cambiasso ne median Italiane e komentoi keshtu ndeshjen me shume merzi: “Ka ndeshje ne … Read More

Sky – Inter, trampolina per kampionat: Pas Romes, dy muaj per te fluturuar…

04/10/2013, 16:29 |

Nje fillim sezoni me shume big match per Interin, qe neser do te sfidoje Romen pasi ka sfiduar tashme Fiorentinen dhe Juventusin. Por pas big match me verdhekuqte, per skuadren e Mazzarrit do te kete nje periudhe dy … Read More

Sky konfirmon: “Probleme per Campagnaro dhe Jonathan. Qe te dy…”

04/10/2013, 16:03 |

Inter-Roma po afrohet. Ndeshje e cila mezi po pritet ne ambjentin zikalter: Skuadra e Mazzarrit deshiron te rifilloje rrugen e fitoreve pas barazimit te pafat ne Cagliari.

Tranjeri zikalter ka probleme me Campaganro i cili eshte … Read More

Guarin: “E dua shume Interin, madje refuzova Juventusin. Po shenova nuk ndalem me. Mazzarri me thote…”

04/10/2013, 0:21 |

Fredy Guarin ka folur ekskluzivisht per Gazzetta dello Sport ne prag te ndeshjes Inter-Roma. Mesfushori Kolumbian nuk duket shume i shqetesuar per mungesen e golit nga ana e tij: “Nese shenoj nuk do te ndalem me”, ka thene … Read More

Miniera Inter nxjerr diamantin e radhes: Ja kush eshte talenti me i ri qe po bie ne sy!

03/10/2013, 23:51 |

Interi po prodhon nje nga talentet me te medhenj te koheve te fundit ne Serie A: Ai quhet Justice Opoku. Konfirmimi vjen nga Benoit Cauet, tekniku i Allievi te Interit, qe ka stervitur Opoku edhe sezonin e kaluar … Read More

Per momentin Mazzarri nuk ndryshon. Por pas ndaleses se kombetareve…

03/10/2013, 15:32 |

Sipas Gazzetta dello Sport, nuk do te kete te reja te rendesishme tek Interi te dielen ne San Siro kur te prese Romen. Ndeshjet e aferta me njera tjetren dhe fusha e keqe e Triestes, kane lene disa … Read More

Ne Janar Interi do te kete para per te shpenzuar: Sulm per Nainggolan. Juventusi…

03/10/2013, 15:11 |

Radja Nainggolan: Ja tek fillon serisht telenovela qe u la pergjysem pas merkatos verore. Mjaftoi nje fraze e Morattit per te rikthyer te gjitha zerat per mesfushorin Belg me origjine indoneziane: “Ardhja e Thohir do i mundesoje klubit … Read More

Ole – Simeone frymezohet nga Zanetti. Ja goli i Atleticos qe u ndertua ne baze te skemes se Pupit!

03/10/2013, 0:17 |

Ole tregon ne faqen e saj ne internet golin e Arda Turan nga goditja e denimit ne ndeshjen e djeshme ndaj Portos ne Champions League dhe e krahason me ate te Zanettit shume vite me pare. Sic nenvizon … Read More