Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,088 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Drejtore Sportive te rinj: Leo, Sabatini, Berta dhe jo vetem.

Ardis
  • On 13/11/2013, 11:59

Mbas Asamblese do te grumbullohet nje Keshill Administrimi emergjent perpara se Roeslani dhe Soetedjo te lene Italine. Sipas Gazzetta dello Sport “pikerisht ne mbledhjen e pare te bordit te ri, eshte e nevojshme qe te revokohen kompetencat e vjetra dhe te alokohen te rejat. Ne pergjithesi, Thohir ka ndermend te vleresoje me qetesi pozicione te ndryshme ne brendesi te shoqerise. Muajt e ardhshem do jene muaj prove per te gjithe. Tre njerezit – njeri eshte i lidhur me manjatin, njeri eshte Roeslani dhe i fundit nje konsulent amerikan i Inner Circle qe, larg nga zyrat e klubit, per me shume se nje muaj kane qene duk kerkuar nepermjet llogarive dhe profileve kane prezantuar nje raport qe aksioneret e rinj te maxhorances duan ta studiojne me qetesi. Pervec emrave te Sabatinit, Leonardos dhe Berta (drejtori sportiv i Atl. Madrid), njerezit e Thohir kane derguar njerez qe te vezhgojne panoramen e menaxhereve ne Premier League.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.