Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,496 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Interi i ka thene Icardit: “Nese Wanda vazhdon, harroje shiritin”, Dihet kush e mer…

Gazzetta – Interi i ka thene Icardit: “Nese Wanda vazhdon, harroje shiritin”, Dihet kush e mer…
Inter Club Staff

Interi dhe Mauro Icardi kane arritur tek raundi final. Wanda do te vendose me bashkeshortin e saj ne ditet e ardhshme dhe klubi zikalter vazhdon te mos lere hapsira per nje shitje te tijen.

Icardi nuk ka luajtur qe nga ndeshjet e para dhe gjithcka ben te mendosh se Mauro do te jete i gatshem per ndeshjen ne Oslo kunder Tottenham dhe ai vete nga ana e tij shpreson qe e gjithe kjo histori te mare fund sa me shpejt. Kjo sepse edhe klubi i ka bere me dije se nese Wanda vazhdon me historine e Twitterit dhe ti hedhe benzine zjarrit, ta harroje shiritin e kapitenit e cila mund te perfundoje tek krahu i Mirandes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.