Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,901 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Pioli konfirmon 4-2-3-1. Joao Mario sprint mbi Banega: ja formacioni i mundshem!

Gazzetta – Pioli konfirmon 4-2-3-1. Joao Mario sprint mbi Banega: ja formacioni i mundshem!
Inter Club Staff

Dje testet e para per grupin e plote ne drejtimin e Stefano Piolit. Tekiniku zikalter ka provuar te zakonshmin 4-2-3-1 me Medel-Miranda ne mbrojtje. E vetmja e re ne krahasim me njembedhjetesen e koheve te fundit eshte futja e Joao Mario nga minuta e pare ne vendin e Banega i cili vjen nga nje udhetim i gjate nderatlantik. Sic tregon Gazzetta dello Sport, tek titullaret eshte levizur edhe Murilllo, cili mund te luaje ne te djathte ne vend te D’Ambrosios dhe italiani do kaloje ne te majte ne vendin e Ansaldit, por kjo nuk eshte ende e sigurt.

Ky eshte edhe formacioni i mundshem nga Gazzetta:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; D’Ambrosio, Medel, Miranda, Ansaldi; Gagliardini, Kondogbia; Candreva, Joao Mario, Perisic; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.