Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Vecino

Miranda, Vecino, Brozovic dhe Perisic: ja kur do te kthehen zikalterit e Boterorit

20/07/2018, 20:27 |

Ne fushat e Appiano Gentile po vazhdon pregatitja e Interit para sezonit qe eshte shume afer.

Nen urdherat e Luciano Spallettit, sic dihet tashme, nuk jane bashkuar akoma kater lojtaret zikalter qe ishin te impenjuar ne Boteror.

Por kater lojtaret … Read More

Inter, risi ne marreveshjen per Politano: detajet. Sulmuesi i Sassuolos nuk perjashton…

27/06/2018, 21:49 |

Interi deshiron Politanon dhe shpejton per rinovimin e Vecinos.

Ne marreveshjen per sulmuesin italian te Sassuolos tani mund te futet sulmuesi danez i Interit, Jens Odgaard.

Ne oret e fundit jane shpeshtuar kontaktet mes dy klubeve dhe ardhja e … Read More

Lucci: “Inter, kemi folur per Vecinon: ja pozicioni i klubit zikalter. Suso e lojtare tjere? Kemi…”

27/06/2018, 20:34 |

Pak me pare iu njoftuam se agjenti Alessandro Lucci eshte ne zyrat e klubit.

Agjenti italian ka nen kujdesin e tij lojtare te ndryshem, nga ata qe luajne te Interi sic eshte rasti i Vecinos por edhe lojtare qe i … Read More

Sky Sport – Inter, plusvalencat me afer edhe fal… Vecinos! Ide fantastike e Ausilios qe…

22/06/2018, 23:55 |

Interi eshte afer qe te arrij 45 milione euro plusvalenca brenda dates 30 qershor.

E per kete gje nje pune te madhe ka bere edhe drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio qe jo me kot muaj me pare kishte thene … Read More

Malcom, konfirmime nga Bordeaux. Vecino rinovon, sondazh per Zappacosta. Neser oferte zyrtare per…

20/06/2018, 0:36 |

Radja Nainggolan tashme eshte shume afer, nje perforcim per mesfushen e Inter.

Por zikalterit nuk mjaftohen me kaq dhe jane edhe ne kerkim te nje sulmuesi krahu, objektivi kryesor eshte Malcom.

Bordeaux ka konfirmuar se eshte e hapur per … Read More

Takim merkatoje ne shtepine e Inter. Nga Florenzi deri te Zappacosta e Vecino: ja detajet

19/06/2018, 20:22 |

Takim merkatoje ne shtepine e Interit kete pasdite.

Sic mesohet nga fcinternews.it, agjenti Alessandro Lucci ka qene i pranishem sot ne zyrat e Interit per te diskutuar rreth disa lojtareve.

Behet fjale per Davide Zappavosta dhe Matias Vecino. I … Read More

Inter, tifozet nuk kane dyshime: goli i Vecinos zgjidhet si me i bukuri i sezonit (VIDEO)

16/06/2018, 23:22 |

“La prendeeeee Vecinoooooooooo”.

Vecino jo vetem qe mori topin ne ate Lazio-Inter per ta shtyre pastaj ate ne rrjete dhe per t’i dhene Interit kualifikimin ne CHL por tani ka marre edhe titullin e golit te sezonit te Interi.

Read More

Sky – Ausilio takon agjentin e Vecino dhe Zappacosta. Zaniolo drejt shitjes per…

08/06/2018, 23:36 |

Piero Ausilio, drejtori sportiv i Interit, eshte pare ne shoqerine e Alessandro Lucci, agjenti i Matias Vecino pervec disa lojtareve tjere.

Ashtu sic raporton Sky Sport ne keto momente, eshte e mundshme qe mes tyre eshte diskutuar per nje rinovimin … Read More

Sky – Nese Sarri shkon tek Chelsea, objektiv kryesor Vecino: Interi do perfitonte nje shume marramendese!

04/06/2018, 22:31 |

Matias Vecino erdhi te Interi vetem veren e kaluar.

E nisi sezonin si titullar ne mesfushe dhe pastaj nje renie forme e shoqeruar me pubalgji beri qe mesfushori te mbetej jashte per disa jave te tera.

E ne ndeshjen … Read More

Market pool, premiot UEFA, sponsor: ja sa vlen goli i Matias Vecino!

21/05/2018, 15:44 |

Po sa shume qe vlen ne planin ekonomik, kualifikim i Interit ne Champions Leaguen e ardhshme?

Piero Ausilio, drejtori sportiv  i Interit, ka folur ne menyre shume  gjenerike per rreth 40 milione euro me shume per Interin ne krahasim me … Read More

Heroi i ndeshjes, Vecino: “Kampionat edhe Champions, sa i bukur sezoni i ardhshem. Goli im…”

21/05/2018, 0:30 |

Me golin e tij i dhuroi Interit pjesemarrjen ne Champions League. 

Keto jane deklaratat e Matias Vecino ne mikrofonat e Premium Sports pas ndeshjes:

Viti i pare tek Interi dhe menjehere ne Champions: 

“Po, ishte objektivi yne. Goli ka qene … Read More

Gazzetta – Spalletti shume i karikuar: ja cfare ka ndermend ndaj Lazios. Per sa i perket Mirandes…

18/05/2018, 13:37 |

“Luciano Spalletti eshte shume i karikuar”.

Eshte kjo shprehja te cilen perdore Gazzetta dello Sport per te pershkruar momentin e teknikut toskan.

“Deshiron ta kap Championsin sepse do te shenonte nje rikthim ne kompeticionin qe sipas tij Interi ka … Read More

SKANDAKLOZE! Ja si Juventusi ka mashtruar me demtimin e Mandzukic: FOTO dhe VIDEO!

30/04/2018, 12:51 |

Nese menduat qe mashtrimet rreth Inter-Juventus kishin marre fund, atehere gaboheni rende.

Ato padrejtesi qe nisen ne Meazza nga Orsato, pa harruar pastaj bisedimet e Allegrit me Tagliaventon ne zonen e intervistave ku thonin se Orsato kishte bere pune te … Read More

Drejt Inter-Juve, Spalletti buzeqesh: Vecino ne forme ne stervitje dhe shenon 4 gola

25/04/2018, 23:21 |

Luciano Spalletti mund te buzeqesh.

Sipas sajtit zyrtar te Interit, Matias Vecino eshte shfaqur ne nje forme te mire sot ne stervitje duke shenuar plote 4 gola ne ndeshjen stervitore qe u zhvillua ne fund te stervitjes.

Nje sinjal … Read More