Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

680 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi: “Mazzarri po na ben te japim me te miren. Palacio dhe Milito…

Icardi: “Mazzarri po na ben te japim me te miren. Palacio dhe Milito…
Xhorxh Gellci

Do te kete dy argjentinas qe do jene mesuesit e tij. Do ti qendrojne prane Milito dhe Palacio, nderkohe qe Mauro Icardi hedh hapat e tij te pare me Interin me buzeqeshjen gjithmone ne fytyre. Flasim per nje lojtar te ri, qe shpreson te behet nje yll me ngjyrat zikalter veshur. Ne mikrofonat e Andrea Paventi per SkySport24, sulmuesi interist ka thene:

MAZZARRI – Eshte nje trainer qe po na ben te japim me te miren, secili ne rolin e tij. Ne qe duhet te bejme gol na ben te qendrojme prane portes, ne metrin e fundit te fushes.

PALACIO-MILITO – Jane dy kampione te medhenj, luajne ne rolin tim dhe duhet te mesoj levizjet e tyre dhe menyren e gjuajtjes. I ndjek ne cdo gje qe bejne. Kam vetem 20 vjet dhe mund te bej akoma shume rruge. Ata kane fituar gjithcka dhe mund te jene nje shembull: sigurisht do me ndihmojne shume.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.