Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Sassuolo

Rishikim Inter-Sassuolo – Ranocchia dhe Borja Valero drejt konfirmimit

12/05/2018, 13:44 |

Do jetë si një gjysmëfinale. Shumë njerëz tashmë po mendojnë për ndeshjen në Olimpiko të javës ardhshme, mirëpo gjithçka do shkonte huq në qoftë se Interi nuk fiton sonte kundër Sassuolos. Në njërën anë ëndrrat për një goleadë (me një … Read More

Inter dhe Milan ne gare per lojtarin e Sassulos: Interi do te perdore Pinamontin si shkembim?

12/04/2018, 17:01 |

Sulmuesi i krahut te Sassuolo pelqehet shume nga Interi dhe nga Milani.

Matteo Politano ka ndezur nje nje derbi te vertete ndermjet dy skuadrave te Milanos.

Per kete gje shkruan sot Tuttosport e cila tregon se si sulmuesi i krahut … Read More

Berardi, Inter nuk dorezohet. Zikalterit jane te bindur se mund ta realizojne goditjen ne vere. Tre jane rruget…

05/10/2016, 10:04 |

Berardi, Berardi, vetem Berardi. Interi nuk dorezohet ne pisten qe te dergon tek talenti i Sassuolos, Domenico Berardi, dhe presingu per lojtarin do te vazhdoje edhe ne veren e ardhshme.

Per kete eshte e bindur Corriere … Read More

Corriere dello Sport – Berardi? Duket se i ka thene ‘po’ Interit madje duke i premtuar…

24/06/2016, 10:36 |

Ndermjet mbylljes nga ana e Squinzi dhe hapjes nga ana e Di Francesco, cfare do te beje Berardi?

“Thuhet se lojtari i ka thene ‘po’ klubit zikalter, duke i premtuar madje se do i kerkoje shitjen … Read More

Inter ka vendosur, goditja e madhe e veres do te jete sulmuesi i krahut. Berardi…

14/06/2016, 10:23 |

Ekziston pershtypja se Interi ka vendosur qe te beje nje investim te madh ne kete merkato dhe, pervec Toure, do te blihet nje sulmues krahu i mire. 

Ne oret e fundit, emri i Berardit po fiton … Read More

Berardi, futet Interi ne mes. Se shikon Juven si zgjedhje te duhur, Marota nevrikoset, Ausilio ne sulm…

13/06/2016, 8:36 |

Domenico Berardi nuk eshte i bindur. Juventusi ka prej kohesh marveshje me Sassuolon per blerjen e sulmuesit te ri Italian (25 milione per tu paguar tek Squinzi), por vete lojtari nuk eshte i bindur per tu veshur bardhezi … Read More

Inter-Sassuolo neser ne oren 15:00. Formacioni i mundshem…

13/09/2014, 15:42 |

Sot nje stervitje e blinduar ne San Siro ne oren 15:00 per te provuar barin e fushes dhe per te pergatitur ne menyren me te mire ndeshjen me Sassuolon.

Lajm i mire edhe per tifozet zikalter … Read More

Inter-Sassuolo, surprizon Mazzarri: Eshte Guarin? Ja 3 motivet e teknikut te Interit!

09/09/2014, 12:33 |

Sot tekniku zikalter Walter Mazzarri do te gjeje grupin pothuajse te plote dhe do mund te punoje per sfiden e radhes kunder Sassuolos. Ndeshje, qe sipas Gazzetta dello Sport, mund te rezevoje ndonje surprize ne formacionin titullar.