Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,111 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, ne Milano ka mberritur Zhang Junior: De Boer i konfirmuar per te merkuren, por pas saj…

Inter, ne Milano ka mberritur Zhang Junior: De Boer i konfirmuar per te merkuren, por pas saj…
Inter Club Staff

Fank De Boer tashme eshte konfirmuar ne pankinen e Interit te pakten deri te merkuren, kur zikalterit do te perballen me Torinon.

Nje sfide decizive, edhe pse shanset qe De Boer te vazhdoje aventuren e tij me Interin jane me te vertete te pakta. Klubi, per momentin, ka konfirmuar tranjerin ne prag te ndeshjes se mesjaves, por po mendohet per shkarkimin e tij dhe se kush mund ta zevendesoje. Drejtori i pergjithshem Giovanni Gardini dhe drejtori sportiv Piero Ausilio po presin direktivat e Suning dhe Thohir per te kuptuar se si do te levizin. Nderkohe ne Milano sapo ka mberritur Steven Zhang, djali i bosit Zhang Jindong.

Priten te reja ne oret ne vazhdim. Situata eshte teper e nxehte! Ndeshja me Torinon mund te vendose shume, ne rast se nuk eshte vendosur qe perpara saj…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.