Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,263 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Milan, eshte propozuar Armero per Osvaldon: Direkt pergjigjja e Interit!

Milan, eshte propozuar Armero per Osvaldon: Direkt pergjigjja e Interit!
Inter Club Staff

Gianluca Di Marzio, nga accounti i tij ne Twitter, zbulon nje prapaskene per sa i perket nje kontakti te Gallianit dhe Ausilios, me Milanin ne sulm per te arritur tek Daniel Osvaldo.

Milani mesa duket i ka ofruar Interit nje shkembim huazimesh ndermjet Osvaldos dhe Armeros. Interi eshte pergjigjur direkt dhe nuk eshte menduar dy here: Ka qene nje JO, pergjigja e Ausilios.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.