Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,722 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Rilindja e Marcelo Brozovic: Ne eren Pioli eshte ai golashenuesi i Interit. Icardi…

Rilindja e Marcelo Brozovic: Ne eren Pioli eshte ai golashenuesi i Interit. Icardi…
Inter Club Staff

Te gjithe presin Mauro Icardin por, ne eren Pioli, ne shtate ndeshje ndermjet kampionatit dhe Europa League, kryegolashenuesi i Interit eshte Brozovic me 4 gola. Icardi ndjek me tre te tille, si Candreva: Eder eshte me dy gola dhe Perisic me nje i cili kompleton edhe listen.

Me pak fjale, Icardi ka filluar te luaje me shume me dhe per skuadren: kthehet, ben presing tek kundershtaret e te gjysemfusha e tyre, perfshihet, leviz mire qe te hape koridore per shoket e skuadres. Nje kapiten i vertete! 

(Gazzetta dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.