Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

358 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter-Milan, cfare sfide. Spalletti nderkohe flet perseri…” (13 Mars 2018)

SHTYPI I DITES – “Inter-Milan, cfare sfide. Spalletti nderkohe flet perseri…” (13 Mars 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 13 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqen e pare te saj ndeshjen e madhe te dites se djeshme: “Inter-Milan, sfide kapitale. Milanezet ndjekin romanet, te cilat jane te zotet e vendit te trete dhe te katert. Derby mund te jete vertete deciziv. Spalletto insiston: “Skuadra nuk jep gjithmone me te miren e saj”. Pas barazimit me Napolin kishte folur per ‘pak kualitet’, por dje ka shtuar ‘kualitet eshte edhe te vraposj gjithmone me dymije ne sekond.”

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan ne faqe te pare: “Tare: kampionat fallco. I vendosur apo deshire per ti bere keq Lazios?”

corriere_dello_sport-2018-03-13-5aa70da2ba69e

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne brendesi te saj: “Bernard-Marlos, ja kualiteti per Spallettin nga Interi.”

tuttosport-2018-03-13-5aa7069984dc9

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.