Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,620 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Isla shkon drejt Interit. Eto’o, ja situata…”

SKY – Isla shkon drejt Interit. Eto’o, ja situata…”
Xhorxh Gellci

Mauricio Isla shkon drejt Interit. Kjo eshte ajo cka ka per te ndodhur sipas gazetareve te SkySport24, te cilen e sjell eksperti i merkatos Alessandro Sugoni: “Interi nuk po ushtron presion tek Juventus per Isla, por marreveshja me kilenin qendron akoma, dhe ne fund Conte mund te vendose me te vertete ta kenaqe duke e shitur tek zikalterit. Nderkohe Isla shpreson akoma te kaloje tek Inter sepse e di qe do te gjente me shume vend.

I ndryshem diskutimi per Taider: “Ketu duhet te gjendet akoma zgjidhja e duhur mes ofertes dhe kerkeses, me Bolognen qe nuk ka ndermend te leshoje asnje qindarke.

Kapitulli Eto’o sipas Sky: “Chelsea eshte mbi te, por si objektiv te pare ka Rooney. Per momentin, eshte e veshtire te mendohet per nje rikthim tek zikalterit duke pare shifrat e pages. Por Anzhi do e lejoje te largohet pothuajse falas dhe nese kamerunasi vendos te ule kerkesat e tij, Interi eshte nje nga destinacionet me te mundshme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.