Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,454 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sparta Praga-Inter: de Boer këmbëngul në 4-2-3-1. Palacio sulmuesi i vetëm, Icardi…

Sparta Praga-Inter: de Boer këmbëngul në 4-2-3-1. Palacio sulmuesi i vetëm, Icardi…
Rinor Sopaj

Rifillon nga Praga rruga e Interit në fazën e grupeve të Europa League. Formacioni zikaltër, pas humbjes kundër Hapoel, pothuajse është i detyruar t’i marrë tri pikët kundër Spartës. Frank de Boer, nuk ndërron ide, dhe këmbëngul në 4-2-3-1. Përpara Handanovic do të luajnë D’Ambrosio, Ranocchia, Murillo, Miangue, përpara mbrojtjes Gnoukouri dhe Felipe Melo, Candreva, Banega dhe Eder pas sulmuesit të vetëm që pritet të jetë Palacio. Perisic dhe Icardi? Gati në stol për të ofruar konkurrencë.

(Gazzetta dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.