Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,193 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

StudioSport – Leonardo drejtori gjeneral i ardhshem i Interit. Me te…

StudioSport – Leonardo drejtori gjeneral i ardhshem i Interit. Me te…
Xhorxh Gellci

Jane ore shume te nxehta ne frontin e shoqerise ne shtepine zikalter. Massimomo Moratti eshte ne kontakt te vazhdueshem me njerezit e tij te besuar per te kuptuar nese ka garancite e duhura per te pranuar propozimin e Erick Thohir. Me ardhjen e indonezianit, do te kthehet ne Milano edhe Leonardo, i cili sapo ka dhene doreheqjen nga PSG, dhe do te mbulonte rolin e drejtorit gjeneral tek Inter.

Por kjo nuk eshte gjithcka. Sic raportohet nga StudioSport ne Mediaset, braziliani mund te sjelle me vete nga Parisi dy goditje te nivelit te pare: Verrati, i cili eshte duke hasur probleme me rinovimin e kontrates, dhe Lavezzi, i cili deshiron te kete nje fanelle titullari, duke patur parasysh qe per nje vit eshte Boterori ne Brazil.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.