Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

behrami

Objektivi Behrami, distanca mes Inter dhe Napoli…

14/06/2014, 15:13 |

Nje ide konkrete, e kerkuar me ngulm, nga Inter dhe Walter Mazzarri, per te ardhmen e mesfushes zikalter, i perket prej kohesh emrit te Valon Behramit. Muajin e fundit, emri i tij eshte lidhur shume here me klubin … Read More

Ausilio synon Behramin dhe Xhaka: ja strategjia. Do te jene te pakten dy te sakrifikuarit

30/05/2014, 11:50 |

Nuk ka me kohe per fjale, tani kalohet te faktet. Erick Thohir eshte ne pritje te mbylljes se marreveshjes financuese prej rreth 230 milione euro me bankat qe do ti lejoje klubit te marre vrull dhe te filloje … Read More

De Laurentis: “Behrami-Inter? Duhet te vendosim nese…”

23/05/2014, 18:39 |

Vijne fjalet e presidentit te Napolit Aurelio De Laurentis, pas ceremonise te organizuar ne nderim te tij ku eshte vleresuar me cmimin Honoris Causa: “Behrami tek Inter? Ne kete moment asnjeri nuk do te niset deri sa te kete oferta … Read More

CdS – Behrami-Inter, kemi marreveshjen: ja dhe shifrat e kontrates, 6 milione euro shkojne per Napolin. Pritet…

23/05/2014, 9:52 |

Goditja e pare e sezonit, aq shume e deshiruar nga tekniku Walter Mazzarri, eshte vetem nje hap larg. Sipas asaj qe raporton sot Corriere dello Sport, ne fakt, Inter ka avancuar perpara ne frontin Valon Behrami dhe ka gjetur marreveshjen … Read More

Mesfusha, Nilton shume prane, por jo vetem…

28/04/2014, 13:34 |

Nilton Ferreira Junior eshte emri qe duket me prane per mesfushen e Interit. Drejtuesit zikalter jane nje hap larg arritjes te marreveshjes me Cruzeiron, dhe do u duhet te paguajne klauzolen prej 5,5 milion euro. Pra, tratativa eshte … Read More

GdS – Mesfushori dhe sulmuesi qendror, ja cilet jane emrat…

04/06/2013, 15:39 |

Kerkimi per nje mesfushor te forte fizikisht, por jo statik, vazhdon. Sipas Gazzetta dello Sport mesfushori do te dale nga emrat Behrami-Fernando-Nainggolan. Mazzarri ka gjetur Valon Behramin si zgjedhjen e duhur per tu vendosur perpara mbrojtjes me 3 … Read More

GdS – De Laurentiis Morattit: “Do Behramin dhe Zunigen? Me jep…”

03/06/2013, 11:19 |

Tani qe Mazzarri ka marre ne kontroll Interin dhe te enjte eshte prezantimi, zikalterit po punojne ne merkato per ti dhene ish teknikut te Napolit nje skuader te pershtatshme per lojen e tij.

Dy emrat e … Read More

De Laurentiis: “Zuniga dhe Behrami nuk levizin nga Napoli”

02/06/2013, 19:45 |

Nje president qe ecen me hapin e kohes. Aurelio De Laurentiis ka lene takim me ndjekesit e tij ne Twitter dhe u ka kthyer pergjigje pyetjeve te tyre. Nje ore e gjysem e dedikuar per tifozet napolitane dhe … Read More