Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

kovacic

Vjen problemi i pare per Mazzarrin, terheqje muskulare per Kovacic

14/07/2013, 17:47 |

Problemi i pare per Interin e ri te Walter Mazzarrit. Mateo Kovacic nuk ka marre pjese ne stervitjen e mbasdites per shkak te nje terheqjeje muskulare. Diagnoza e sakte e demtimit nuk eshte percaktuar akoma he neser do … Read More

Gazzetta – Kovacic si Hamsik? Mazzarri ka provuar…

13/07/2013, 10:25 |

Walter Mazzarri ka sjelle shume te reja ne ambientin zikalter. Njera i perket edhe Mateo Kovacic, i cili eshte spostuar disa metra me perpara dhe me ne te majte, per te patur mundesine te hyje ne zone dhe … Read More

Mazzarri i mrekulluar nga Kovacic: “Tani duhet te shenoje gol”

11/07/2013, 14:02 |

Ne konferencen e tij te pare per shtyp nga Pinzolo, Walter Mazzarri i pergjigjet nje pyetjeje shume te rendesishme mbi rolin qe do te mbaje Kovacic ne fushe: “Kovacic eshte nje lojtar qe e kam pare nga larg … Read More

Zagreb, Kovacic «GUEST STAR» (i ftuari nderit) ne nje event Samsung

07/07/2013, 8:36 |

Ne pritje te rigrupimit tek Interi per stervitje, Mateo Kovacic ka qene i “I Ftuari i Nderit” ne nje event e organizuar ne Zagreb ne Sonus Art nga Samsung, ku eshte prezantuar televizori LED me i madh ne bote … Read More

Mazzarri ka vendosur, Kovacic si Hamsik. Ja vendosja ne mesfushe

29/06/2013, 10:28 |

Walter Mazzarri, sipas Corriere dello Sport, ka vendosur se Mateo Kovacic do te mbuloje rolin qe Hamsik bente tek Napoli. I riu kroat ka treguar se di te luaje me top ne kembe por duhet te permiresohet ne … Read More

VIDEO – Inter, cfare ylli ke ne skuader! Show i Mateo Kovacic ndaj Skocise me Kroacine e tij…

09/06/2013, 17:53 |

Qe Interi ka ne radhet e veta nje yll te futbollit boteror kjo gje dihet, te gjithe e kemi pare ne fushe teksa luan super talentin Kroat Mateo Kovacic.

Por qe nje lojtar te beje ato qe ben ai ne … Read More

Sky – Inter riniset nga tre: Palacio, Kovacic, dhe Mazzarri do qe…

05/06/2013, 13:00 |

Rinisje nga tre. Walter Mazzarri eshte gati per aventuren e tij te re zikalter. Pervec situatave te paparashikuara te koheve te fundit, tekniku i ri interist do te prezantohet ne Pinetina neser dhe gjithcka do te filloje te … Read More

Kovacic: Feja, Interi dhe kemba e thyer. Tregoj gjithcka…

02/06/2013, 1:23 |

Matteo Kovacic tregon. Mesfushori i ri kroat, baze e projektit zikalter te te ardhmes (qofte Moratti apo Thohir ne timon, pak rendesi ka), ka folur per gjithcka, qe nga feja e tij deri ne ardhja ne Milano. Ja … Read More

Kovacic, shume oferta, por per Interi-n nuk eshte ne shitje

30/05/2013, 17:18 |

As gjashte muje tek Interi dhe i ka bere pershtypje te gjitheve. Jo vetem tifozeve, por edhe drejtusave te shume ekipeve te rendesishme evropiane. Mateo Kovacic eshte pa dyshim nje nder gjerat te pakta pozitive qe kane mbetur … Read More