Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

517 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Paraqitja fenomenale e Milan Skriniar ndaj Napolit

VIDEO – Paraqitja fenomenale e Milan Skriniar ndaj Napolit
Inter Club Staff

E kush do ta kishte menduar se Skriniar do te ishte nje bast i fituar ne fillim kur erdhi si nje lojtar i panjohur i Sampdorias dhe hasi jo pak paragjykim nga radhet e tifozeve por edhe nga mediat ne itali.

Qe te gjithe pyesnin veten se cfare kishte pare Interi tek djaloshi qe vendosi te shpenzoje me shume se 20 milione euro per te.

Shumica do e kene mare pergjigjen tashme pas paraqitjeve te sllovakut ne fushe deri me tani.

Image may contain: one or more people, people playing sports and outdoor

Te dielen ndaj Napolit, Milan Skriniar edhe nje here tjeter ka qene nder me te miret ne fushe. Gjithmone i perqendruar dhe makthi i futbollistave te Napolit te cilet deshtuan ne te gjitha heret qe deshironin te driblonin perpara tij.

Skriniar po tregon se di te luaje mjaft mire me topin dhe jo vetem te mbroje. Eshte ai lojtari qe tashme ben lidhjen ndermjet mbrojtjes dhe mesfushes por shpesh here jep topa te gjate per shoket ne sulm.

Ne videon me poshte mund te shohim gjithcka cfare beri Skriniar ne ndeshjen ndaj Napolit, nje ndeshje me te vertete fenomenale nga ana e tij.

VIDEO ME MOMENTET ME TE MIRA TE MILAN SKRINIAR NDAJ NAPOLIT:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.