Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

438 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Spalletti kerkon Ranocchian: gati Dragovic

CdS – Spalletti kerkon Ranocchian: gati Dragovic
Ardis
  • On 25/06/2013, 13:29

Luciano Spalletti ka ndermend vetem nje emer per te zevendesuar te larguarin Bruno Alves, Andrea Ranocchia, te cilen ia ka komunikuar dirigjences se tij. Sipas Corriere dello Sport, Arsenali eshte interesuar per qendermbrojtesin, por eshte Zeniti qe e kerkon me ngulm dhe po perpiqet qe ta marre ne Rusi. «Vitin e kaluar Interi kerkon 18 milione € per te, tashme cmimi mund te kete rene pak, dhe parate qe mund te vijne nga shitja e tij do te investohen ne blerjen e Dragovic», shkruhet ne gazete.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.