Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,521 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mazzarri per merkaton: “Rolandon e njoh mire, kurse Wallace dhe Eto’o…”

Mazzarri per merkaton: “Rolandon e njoh mire, kurse Wallace dhe Eto’o…”
Xhorxh Gellci

Nuk tregon kurre detaje per merkaton. E konsideron nje argument per te cilin duhet te flasin vetem drejtuesit e Interit. Ne intervisten e bere sot per Corriere dello Sport, Walter Mazzarri ka folur per blerjet e reja zikalter: Rolando dhe Wallace. Dhe gjithashtu per operacionet e mundshme qe mund te forcojne skuadren ne dispozicion te tij: “Rolando-n e kam patur tek Napoli dhe i njoh mire cilesite dhe defektet e tij. Ndersa Wallace eshte shume i ri, dua ta njoh me mire para se te flas per te, por nese e kemi marre, eshte sepse e konsiderojme te rendeishem. Cfare efekti do me jepte Eto’o? Per merkato nuk flas. I mungon dicka Interit? Eshte shpejt per te bere konsiderata te tilla. E drejtoj kete skuader prej shume pak kohesh dhe gjate transfertes amerikane, natyrisht nuk kemi punuar si ne Trentino.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.