Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,014 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Appiano rreth 50 tifoz. Kontestime? Aspak, te gjithe jane duartrokitur. Lojtaret te merzitur: ishte…

Ne Appiano rreth 50 tifoz. Kontestime? Aspak, te gjithe jane duartrokitur. Lojtaret te merzitur: ishte…
Bujar Berishaj

Silvia Vallini direkt nga Appiano Gentile raporton se klima eshte e qete, kundrejt asaj qe mund te mendohet. Asnje kontestim nga ana e tifozeve, pavaresisht rezultateve zhgenjyese dhe mbi te gjitha pas fishkellimave ne San Siro.

Te pranishem ne stervitje edhe Ausilio dhe Zanetti, ne kete moment delikat, per t’i qendruar afer skuadres.

Rreth 50 tifoz te pranishem qe kane nxitur lojtart kur kane ardhur, ne vecanti Mauro Icardi. Mirepritje pak befasuese. Lojtaret jane akoma te prekur dhe gjate stervitjes ishte qetesi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.