Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

894 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Inter, nje Salah per Spallettin. Dy jane emrat e kerkuar…” (06 Prill 2018)

SHTYPI I DITES – “Inter, nje Salah per Spallettin. Dy jane emrat e kerkuar…” (06 Prill 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 06 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqe te pare per Interin:

“Strategjite zikalter. Ankandi i Pellegrinit: Spalletti regjistron edhe Interin. Tekniku zikalter do romanistin. I bllokuar Lunin nderkohe: Do te jete pasardhesi i Handanovic.”

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport nuk ka ndonje titull specifik ne faqe te pare per zikalterit, por vetem ne brendesi te saj.

Il Corriere dello Sport

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne faqen e saj te pare per zikalterit: “Interi dhe objektivi Champions: Nje Salah per Spallettin! Marlos dhe Lamela ne pole position.”

L'apertura di Tuttosport

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.