Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,625 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Ja merkato zikalter: Dodo, mbyllet shume shpejt. M’Vila, Rabiot dhe Ranocchia…

Sky – Ja merkato zikalter: Dodo, mbyllet shume shpejt. M’Vila, Rabiot dhe Ranocchia…
Inter Club Staff

Tek Sky flasin per nje lojtar surprize. Interi po punon me Romen per nje huazim me te drejte blerjeje per Dodo.

Lojtari mund te vije shume shpejt: Edhe Mazzari ka thene po per kete mundesi. Po zhbllokohet edhe tratativa per M’Vila qe eshte mbyllur prej kohesh, por zhvillimi i duhur ka ardhur kur zikalterit hoqen nga tratativa operacionin Taider. Lojtari algjerian mund te shkoje ne nje destinacion tjeter dhe Francezi mund te vije ne Milano ne huazim me te drejte blerjeje: Koha e sakte smund te thuhet sepse klubi Rus po i zgjat shume gjerat, por tekniku Interist mund te kete dy riforcime ne ditet ne vazhdim.

Ne kete jave, kur skuadra do te niset per ne Pinzolo, Ranocchia do te flase me drejtuesit per kontraten e re dhe do te flase per rinovimin e tij. Ne fund eshte edhe ceshtja Rabiot, PSG i ka thene po zikalterve, por mungon po-ja e lojtarit e ri francez dhe per te jane ne dritare Roma dhe Juve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.