Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

701 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Me Thohir mund te vije goditja, ndryshe skema 3 me 1…

Sky – Me Thohir mund te vije goditja, ndryshe skema 3 me 1…
Xhorxh Gellci

Ne emisionin “Liberi di chiedere” ne Sky Sport, jane te sigurt qe merkatoja e Interit nuk eshte ngushtesisht e lidhur me futjen e aksionereve te rinj ne shoqeri. Kete e thote Luca Marchetti:

“Eshte e qarte qe me Thohir mund te vije nje lojtar qe per momentin e ka cmimin te paarritshem per Interin, por per momentin merkatoja e Interit ngelet akoma e ndaluar, duhet konsideruar qe Mazzarri do te punoje me nje grup prej 18/20 lojtaresh dhe mbi te gjitha pa kompeticione europiane. Drejtuesit e Interit mund te arsyetojne me logjiken e shitjes te tre lojtareve per te blere nje. Branca dhe Ausilio duhet te punojne ne menyre shume te zgjuar per te boshatisur skuadren dhe per te investuar me pas.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.