Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

criscito

Sky – Interi dhe merkato me parameter zero: Radha e Criscito? Per Bernard…

07/03/2018, 13:00 |

Interi po studion mire merkaton me parameter zero.

Pervec interesimit shume te madh per Stefan De Vrij, per momentin nuk regjistrohen te reja te medha per sa i perket Bernard te Shakhtar Donetsk, lojtar i propozuar nga agjentet e tij … Read More

Corriere dello Sport – Tani po punohet per nje mbrojtes krahu te majte: Emrat jane ato te…

03/01/2017, 12:12 |

Jo vetem Gagliardini. Inter, ne janar, do te provoje te sjelle ne shtepi edhe nje mbrojtes krahu.

“Me mire nese eshte i majte – sakteson Corriere dello Sport -. Sepse Santon dhe Miangue pritet te largohen … Read More

Ciao Melo, vjen Lucas Leiva. Por nuk eshte gjithcka: vjen edhe nje mbrojtes krahu, plus…

28/12/2016, 11:27 |

Nje largim dhe nje blerje e re ne shtepine Inter per janarin duket se tashme eshte bere: jashte Felipe Melo, brenda Lucas Leiva.

Corriere dello Sport konfirmon gjithcka: “Lucas Leiva dje ishte ne pankine per 90 … Read More

Ital-Inter: ja te gjithe emrat e mundshem. Verrati nuk eshte i pamundur…

16/12/2016, 12:24 |

Revolucion Italian. Sipas Tuttosport, Suning ka gjetur pergjigjen e pyetjes se perse Interi nuk ka qene keto vite nje skuader fituese: mungon nje perberje italiane ne skuader, gje qe skuadrat e tjera e kane. 

Shembujt per … Read More

Criscito dhe Darmian emrat e nxehte per mbrojtjen. Ne rast se largohet Kondogbia…

13/12/2016, 12:48 |

Me Suning qe do te behet nje sponsor i Interit me te gjitha efektet dhe me kontraten e bashkepunimit me Alibaba gati, ja qe Interi ne janar nuk do te mendoje vetem per shitjet.

Corriere dello … Read More

Mbrojtja, del ne pah ideja Darmian: Sot takim merkatoje ne Appiano Gentile

29/08/2016, 10:04 |

Gjate dites se sotme, ne Appiano, do te zhvillohet nje takim merkatoje per te vleresuar nevoje per nje blerje tjeter ne mbrojtje.

Pavarsisht deklaratave te ndryshme te leshuara perpara ndeshjes se djeshme nga drejtori sportiv Piero … Read More

Criscito deshiron te rikthehet ne Itali, Lucescu jep pelqimin e tij. Inter mund te ofroj…

22/08/2016, 23:48 |

Domenico Criscito deshiron te rikthehet ne Itali.

Tekniku i Zenit, Mircea Lucescu, nuk deshiron lojtare te pa-kenaqur ne skuader dhe ka dhene pelqimin e tij per shitjen e mbrojtesit italian por duhet nje oferte e rendesishme.

Gazzetta – Caner Erkin, mbaroi pa filluar? Gati shkembimi me Zenit. Sisoko dhe Joao Mario…

22/08/2016, 10:56 |

Caner Erkin duket se eshte nje hap larg largimit nga Interi. La Gazzetta dello Sport konfirmon qellimin e De Boer per te larguar turkun dhe nenvizon: “Vetem ne rast te nje shitje perfundimtare te turkut zikalterit do te rekuperonin … Read More

Ceccarini: “Inter synon Crisciton, Erkin ne marreveshje”

21/08/2016, 18:12 |

Nga profili i tij ne Twitter, Niccolo Ceccarini, ekspert i skuadres se merkatos se Premium Sport, zbulon nje zhvillim te rendesishem te ceshtjes Caner Erkin.

Prapa hipotezes se nje largimi te mbrojtesit turk, qe ka ardhur me parametra zero nga Fenerbahce, duke … Read More

Criscito: “Isha afer Interit, por Zenit nuk me ka shitur. Kam folur me Mancinin, pastaj…”

26/05/2016, 12:33 |

I intervistuar gjate programit ‘InterLine’ ne TMW Radio, Domenico Criscito, mbrojtes i Zenit Saint-Petersburg, ka folur per mundesine e rikthimit ne Itali pas shume vitesh ne Rusi dhe per akordin qe nuk u arrit me Interin:

“Zenit … Read More

Pereira gati valixhet. Nga D`Ambrosio tek Criscito: ja kush mund te vije.

06/12/2013, 13:14 |

Mbasi ka investuar shifren prej 10 milione € plus 5 milione per bonus (shume e cila, per fat te mire, nuk u likujdua), Interi prej kohesh ka hedhur idene per te shitur Alvaro Pereira-n. Lojatari i krahut uruguajan … Read More

Gjueti per lojtaret e krahut (esterni), ja te gjithe emrat: Insua dhe Vrsaljko te paret, por jo vetem.

13/10/2013, 17:09 |

Tashme nuk ka me dyshime: Interi ka nevoje per nje ose dy perforcime ne repartin e kraheve, si perhere thelbesore ne lojen dhe ne filozofine e Walter Mazzarrit. Qe skuadra eshte e papershtatshme ne ate repart kjo ishte … Read More