Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Gabriel Jesus

Inter, lajme te keqija: Manchester City oferte mostruoze per Gabriel Jesus. Ja detajet…

20/07/2016, 13:35 |

Manchester City ben ate qe beri edhe PSG me Lucas Moura vite me pare, por nuk dihet nese do ja dale. 

Lajmi vjen nga UOL Esporte, sipas te ciles Giovanni Brachini qe drejton tratativen e familjes … Read More

Nga Gabriel Jesus tek Witsel: situata e objektivëve në hyrje

20/07/2016, 10:02 |

Tashmë është arritur marrëveshja me babanë-agjentin e belgut. Braziliani i magjepsur nga Inter

Jo vetëm Candreva. Interi po punon në merkaton në hyrje, duke u përqendruar edhe ne profile të tjerë në mesfushë dhe sulm:

Sky Sport – Gabriel Jesus, oferte e rendesishme nga Interi. Pas tij tre klube tjera te medha por…

19/07/2016, 0:19 |

Nje nga lojtaret per te cilin Inter po punon me shume eshte Gabriel Jesus.

Klubi zikalter ka bere nje oferte te rendesishme per te gjitha palet qe kane kartonin e lojtarit, rreth 30 milione euro. Inter po … Read More

Ausilio e ka takuar Palmeiras për Gabriel Jesus. Mbyllet për 30 milionë?

17/07/2016, 9:17 |

Interi gati për t’i thyer kufinjtë vetëm që të arrijë tek sulmuesi brazilian

Të themi menjëherë se do të jetë një përpjekje e gjatë dhe e komplikuar por që, Interi, mbetet i bindur që mund ta marrë … Read More

Di Marzio: “Inter shume afer Gabriel Jesus. Kostot e operacionit…”

15/07/2016, 23:28 |

Interi nuk ka qene asnjehere kaq afer Gabriel Jesus ashtu si sot.

Gjate dites ka pasur kontakte shume pozitive per sulmuesin e Palmeiras, hapa te rendeishem nga klubi zikalter per kete operacion me kosto prej 30 milione … Read More

FcIN – Gabriel Jesus-Inter, Palmeiras e qetë: udhëtimi i nënës nuk e bën diferencën. Tani klauzola…

12/07/2016, 22:00 |

Gjatë ditës së hënë drejtori sportiv i Interit Piero Ausilio ka folur përsëri për Gabriel Jesus duke e rikonfirmuar interesimin e Interit për lojtarin e Palmeiras, por në të njëjtën kohë e pranon edhe konkurrencën e madhe për … Read More

Flet edhe Gabriel Jesus: “Jam i magjepsur nga Interi dhe bluza zikalter. Serie A…”

07/07/2016, 11:06 |

Vijne si nje rrufe ne qiell te hapir deklaratat e Gabriel Jesus, te sjella nga Corriere dello Sport, dhe qe tregojne ne nje menyre te qarte mundesite e medha qe lojtari te transferohet tek Interi.

Ja … Read More

Gabriel Jesus, sulmi i ri i Interit kap shifren 30 milione euro: Lajme pozitive nga Brazili!

07/07/2016, 10:56 |

Interi insiston per Gabriel Jesus, por edhe Juventusi eshte ne pritje. 

Gazzetta dello Sport tregon te rejat e fundit per lojtarin brazilian te datelindjes 1997.

“Ne pjate ne oferten e re ka 30 … Read More

Gabriel Jesus, Interi i bindur që mund të mbyllë gjithcka brenda javës. Besimi u rrit pas kontakteve me Branchinin

06/07/2016, 9:18 |

Pas kontakteve me agjentin për Evropë Giovanni Branchini, Interi vazhdon të jetë i bindur se mund të mbyllë gjithcka për Gabriel Jesus brenda një jave. Ndarja e kartonit në disa pjesë (30% në pronësi të Palmeiras, 55% të … Read More

Inter, rritet optimizmi per Gabriel Jesus. Zikalterit duan te mbyllin tani por…

05/07/2016, 0:03 |

Talent i madh i Palmeiras, nga me te rendesishmit ne nivelin boteror.

Pas Gabriel Jesus, eshte gjysma e Europes, duke perfshire ketu edhe Interin. Ne shtepin zikalter rritet besimi per perfundimin e mire te tratatives, pavaresisht konkurrences … Read More

Calciomercato.com – Gabriel Jesus thote PO! Palet afer, sulmuesi mund te jete zikalter ne janar

04/07/2016, 23:15 |

Misioni brazilian i Interit duket se ka dhene frytet e tij.

Kjo eshte ajo qe raporton Calciomercato.com, qe me pare kishte treguar edhe per udhetimin e zikalterve ne Ameriken e Jugut per Gabriel Jesus.

Neser … Read More

Gabriel Jesus, nëna vendimtare për të ardhmen e tij: Interi mund t’i garantojë djalit…

04/07/2016, 21:03 |

Akoma mbetet e paqartë situata e cila lidhet me të ardhmen e sulmuesit brazilian. Mamaja mund të jetë në anën e zikaltërve

Luca Marchetti, nga SkySport24, ka folur për situatën e Gabriel Jesus, ku shpalosi kuriozitete … Read More

FCIN1908 – Gabriel Jesus, Inter dhe Barcelona në avantazh ndaj konkurrentëve të tjerë: ja pse

03/07/2016, 21:52 |

Sulmuesi brazilian i pëlqyer nga gjysma e Evropës, mirëpo që në këto momente zikaltërit dhe katalunasit janë në avantazh ndaj të tjerëve

Thohir ka folur shumë qartë, kështu, duke e prezentuar si njërin ndër emrat më … Read More

Gabriel Jesus, djaloshi i jashtzakonshem te cilin e therret Interi: gola, rekorde, Selecao…

03/07/2016, 18:12 |

Edicioni i sotem i Gazzetta dello Sport i ka dediuar nje focus brazilianit Gabriel Jesus, talenti i jashtzakonshem qe me golat e tij ka arritur te dergoj Palmeiras ne vendin e pare ne kampionatin brazilian, duke terhequr vemendjen e klubeve te … Read More