Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

ronaldo

Ronaldo: “Interi sfida me e bukur e karrieres, zikalterit pergjithmone ne zemren time. Thohir dhe kalimi te Milani…”

19/02/2016, 23:38 |

Ne nje interviste per mikrofonat e Sky Sport 24, Luiz Nazario De Lima Ronaldo eshte kthyer te flas per takimin e dites me Massimo Morattin:

“Ka qene e bukur ta takoj perseri. Le ta harrojme se si u ndame, … Read More

Ronaldo: “Interi ne zemren time. Ketu si dirigjent? Nuk e perjashtoj. Dua te perqafoj serish Morattin. Miranda…”

18/02/2016, 19:18 |

I intervistuar nga Calciomercato.com, Luis Nazario de Lima, i njohur per te si gjithe si Ronaldo ka analizuar disa tematika lidhur me boten zikalter, duke hapur mundesine qe nje dite te jete edhe dirigjent zikalter. Keto jane fjalet e Fenomenit: 

Mutu zbulon: “Nje dite i bera nje tunel Blanc. Mu afrua Ronaldo dhe…”

13/02/2016, 14:32 |

Ne nje interviste te gjate per Gazzetta dello Sport, Adrian Mutu ka treguar nje ndodhi simpatike ne te kaluaren e tij si Interist.

“Vajta shume i ri ne mes kampionesh tek Interi. Kisha shok skuadre Baggion … Read More

Ronaldo: “Juventus na ka vjedhur dy kampionate! Calciopoli ka qartesuar”

08/03/2014, 13:02 |

Ronaldo eshte rikthyer te flase ne Sportweek, per vitet e tij tek Interi:

Lotet e Ronaldos ne 5 maj 2002, pas humbjes me Lazio, jane ne kujtesen e popullit zikalter.

“Te humbesh nje titull … Read More

Ronaldo:”Interi pa kupat do beje nje sezon shume te mire. Dashuria e Morattit…”

08/09/2013, 14:18 |

Edhe Ronaldo, se bashku me Marco Tronchetti Provera-n, ishin prezent sot ne Grand Prix e Monzes per Formula 1. Braziliani ka folur per kalimin e pronesise nga Moratti tek Thohir dhe ka shprehur nje gje te sigurte: “Dashuria qe … Read More

Ronaldo: “Kam pare nje Moratti te vetmuar dhe te trishtuar. Nese e shet Interin…”

15/06/2013, 10:36 |

Luis Nazario da Lima Ronaldo. Mjafton nje emer, per te sjelle ne mendjet e interisteve nje nga lojtaret me te medhenj ne fushen e lojes qe ka veshur kete fanelle te lavdishme. I intervistuar nga La Gazzetta dello … Read More