Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

The Sun: “Richards ne shenjestren e Interit: Ja pse transferimi i tij eshte i mundshem!”

26/06/2013, 15:26 |

Edhe ne Angli flasin per interesin e Interit ne lidhje me mbrojtesin e fuqishem dhe te ri te Manchester Cityt, Micah Richards.

Sipas asaj qe zbulohet sot nga The Sun, ne sulm per lojtarin anglez eshte … Read More

Caldirola – Werder, do te mbyllet sot? Nderkohe ja shifrat dhe klauzola speciale!

26/06/2013, 15:17 |

Duhet te jete sot dita decizive per kalimin e Luca Caldirola tek Werder Bremen. Mbrojtesi zikalter, kapiten i Italise Under 21, ka arritur marreveshjen me klubin gjerman, dhe tashme po mundohet te gjeje nje marreveshjen dhe me Interin.

Read More

Interi po ndjek me kujdes Boterorin Under 20! Ja dy emrat qe zikalterit kerkojne me ngulm…

26/06/2013, 14:41 |

Interi eshte gjithmone shume e kujdesshme ne formimin e nje grupi lojtaresh cilesor per te ardhmen, dhe per kete gje zikalterit kane shume zbulues talentesh ne te gjithe boten.

Nje nga vitrinat e momentit eshte sigurisht … Read More

Dejan Stankovic, tjeter takim me Interin: Pothuajse eshte larguar! Interi kursen…

26/06/2013, 14:10 |

Mediat ne Itali kane kohe qe flasin per largimin e Dejan Stankovic nga Interi, dhe kjo gje eshte tashme vetem ceshtje ditesh.

Interi, i perfaqesuar nga Marco Branca ka takuar kete mengjes Claudio Vigorelli, agjentin e … Read More

VIDEO – Radja Nainngolan, ja nje video me aftesite e tij!

26/06/2013, 1:35 |

Radja Nainngolan eshte nje nga pistat e nxehta te Interit kete sezon.

Zikalterit e kerkojne me ngulm Belgun, dhe gjithashtu Mazzarri e quan si nje nga pikat kyce mbi te cilat ai do te ndertoje Interin e ri. … Read More

Handanovic nuk kerkon as para nga Interi, as rinovim! Ai kerkon vetem…

26/06/2013, 0:23 |

Samir Handanovic eshte nje profesionist ekzemplar.

Vitin qe kaloi, qe te favorizonte operacionin e Interit dhe Udineses per shitjen e tij, ka hequr dore nga plot 500.000 euro qe i kishte rroge te prapambetur Udinese, ndersa … Read More

Sky – Ja si do te ishte Interi sebashku me Nainggolan

26/06/2013, 0:02 |

Merkato e Interit ka hyre ne javen e saj te nxehte per te cilen inter.al ju foli edhe dje dhe Radja Nainggolan mbetet si nje objektiv potencial per mesfushen e Interit. Ai do te ishte njeriu ‘perfekt’ per … Read More

FOTO – Sa shume shenojne sulmuesat ne drejtimin e Mazzarrit!

25/06/2013, 18:09 |

Walter Mazzarri eshte nje dore autentike nga qielli per sulmuesit qe drejtohet nga tekniku livornez. Nga Protti tek Lucarelli, nga Pazzini tek Cavani, te gjithe sulmuesit kane numra te cmendur ne drejtim te teknikut aktual te Interit.

Sky – Lajm bombe per te gjithe te abonuarit te paketes se futbollit!

25/06/2013, 17:55 |

Lajmi kishte disa kohe qe qarkullonte ne ambjentet e mediave ne Itali, dhe ky lajm eshte mjaft i mire per te gjithe futbolldashesit. Edhe Shqiptaret e Italise qe jane te abonuar tek Sky duhet te jene mjaft te … Read More

Samuele Longo, ja e ardhmja e tij…

25/06/2013, 15:46 |

Keto dite merkatoje nuk eshte folur shume per Samuele Longon, sulmues i ri i Interit qe shpertheu me Primaveren zikalter te Stramaccionit e cila u shpall kampione europe.

Ai e tregoi veten nje bomber te vertete, … Read More

Zyrtare – Interi nuk do te mare pjese ne Trofeun TIM. Do te jete Juve, Milan dhe…

24/06/2013, 19:04 |

Tani pothuajse eshte zyrtarizuar ajo qe inter.al ju lajmeroi dje. Interi nuk do te mare pjese ne Trofeun TIM te 2013.

Skuadrat qe do te marin pjese jane Juventusi, Milani si dhe supriza Sassuolo, skuadra qe … Read More

FOTO – Nike zbulon: Ja bluza e Interit per sezonin 2013/2014

24/06/2013, 18:24 |

Kete here nuk po shkruajme per ndonje thashethem te ndonje blogu verdalle neper internet. Mesa duket tashme kane dale fotot e bluzes se pare te Interit per sezonin e ri.

Lajmi vjen direkt nga Nike, e … Read More

Lajm nga Spanja: “Barcelona ka zgjedhur Handanovic. E deshiron me ngulm…”

24/06/2013, 1:30 |

Interi duhet te pergatitet shum shpejt per nje sulm nga ana e Barcelones per Samir Handanovic. Lajmi vjen direkt nga qyeteti i Barcelones, me sakte nga gazeta katalanese Sport.

“Handanovic eshte i perzgjedhuri per porten e … Read More

ESPN nuk ka dyshime “Neymar-Balotelli? Braziliani eshte nga nje planet tjeter…”

24/06/2013, 1:20 |

Ata u perballen edhe ne fushe, por edhe perpara se te perballeshin shume veta as nuk humbisnin kohe, e as nuk humbasin kohe ti krahasojne te dy sepse e verteta dihet.

Ja tek ju nje artikull … Read More