Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Gazzetta konfirmon: Stankovic do te largohet!

09/06/2013, 17:45 |

Edhe Gazzetta dello Sport konfirmon zerat qe thone se Dejan Stankovic do te largohet kete merkato.

Nje tjeter senator qe do te largohet keshtu nga Interi: “Ka akoma nje vit kontrate me zikalterit me 1,5 milion … Read More

Rikthehet ideja e vjeter Kolarov: Ka dy pengesa!

09/06/2013, 17:31 |

Sipas mediave Italiane, Interi mund te rikthehet tek nje obiektiv i vjeter, ai quhet Aleksandar Kolarov.

Serbi i cili njihet per te majten e tij te fuqishme dhe precize, i zoti ne mbrojtjen me kater … Read More

Villas-Boas zbulon: “Interin e lash per nje motiv. Me Mourinhon..”

09/06/2013, 17:21 |

Nga faqet e gazetes se perditeshme Britanike Mirror, vijne tek ju fjalet e Andre Villas-Boas, i cili ka folur edhe per te famshmin largim te tij nga Interi per tu bere nje tranjer profesionist.

Ja fjalet … Read More

Ne Spanje: “Interi mbi Sanchez: Tani El Nino thote po!”

09/06/2013, 16:43 |

Vjen ne mode emri i Alexis Sanchez per Interin. Per kete ceshtje flitet ne spanje ku portali Spanjol fichajes.net, gjithmone shume i kujdeshem me levizjet e merkatos ne La Liga, shkruan se obiektivi i pare per kete merkato … Read More

Inter-Thohir, ka rene heshtja. Moratti reflekton ndersa Indoneziani…

09/06/2013, 16:22 |

Cdo gje ne StandBy. Kur shitja – sipas disa gazetave – e Interit tek indonezianet ishte vetem nje hap larg, president Massimo Moratti ka frenuar: “Nuk besoj se do te jene dite decizive, 90% e gjerave qe ju … Read More

Sky – Ja linja e verdhe dhe e bardhe e Brances e Ausilios: Ne fillimit shitet, pastaj blihet. Objektivi…

08/06/2013, 22:16 |

Mazzarri do te flase vetem me ta dhe presidentin per merkaton. Kete gje e ka then direkt ne menyre te qarte ne konferencen e pare per shtyp si trajner zikalter: “Nuk flas me gazetaret per objektivat tane”, ka … Read More

Dusan Basta, tratatativa eshte ne nje faze te avancuar. Oferta e Interit…

08/06/2013, 21:52 |

Walter Mazzarrit i duhet nje mbrojtes krahu, dhe ne pole position duke mare parasysh koston e Isla dhe se Aurelio De Laurentus nuk deshiron te heqe dore nga Juan Camilo Zuniga (ne realitet duket sikur thjesht nuk deshiron … Read More

Sky – Ja plani i Interit per Diego Laxalt

08/06/2013, 21:28 |

Sipas asaj qe thuhet ne Sky, ne planet e Walter Mazzarri per 22 lojtaret qe deshiron te kete ne ekip sezonin e ardhshem nuk eshte Diego Laxalt. Pra eshte i mundur nje huazim i lojtarit te ri uruguajan … Read More

Mourinho telefonon Branca-n: “Urime Mazzarrit”. Nderkohe Walter i pergjigjet keshtu…

08/06/2013, 20:01 |

E shkuara dhe e tashmja e Interit shkembejne urimet per aventurat e tyre te reja.

Jose Mourinho dhe Walter Mazzarri, shume beteja fjalesh mes tyre, shum beteja ne fushe por ne baze gjithmone kane pasur respektin … Read More

VIDEO – Mauro Icardi, 19 vjec dhe ka shenuar 10 gola ne sezonin e tij te pare ne Serie A

07/06/2013, 0:50 |

Mauro Icardi, eshte pikerisht ky lojtar nje nga zbulimet me te medha te Serie A kete sezon. Italo-Argjentinasi i ka cmendur te gjithe me Sampdorian e tij me 10 golat qe ka shenuar, gje qe nuk e priste … Read More

FOTO – Zbulohen shenimet e Mazzarrit ne konferencen per shtyp

06/06/2013, 23:57 |

Direkt nga Sky, vjen nje zoom special i bllokut te shenimeve te Mazzarrit sot ne konferencen per shtyp.

Luca Marchetti zbulon gjashte linjat guide qe ai ndoqi gjate konferences per shtyp. Ja cilat jane ato:

1 – Skuadra do te … Read More

Stramaccioni tek Roma: Arsyet e nje ‘Po’-je te mundeshme

06/06/2013, 23:28 |

Sky raporton se Stramaccioni mund te ulet ne pankinen e Romes ne sezonin 2013-2014

Sipas asaj qe referohet nga Luca Marchetti ne studiot e Sky Sport 24, nje pjese e bordit drejtues te Romes po mendon … Read More

Italia U21, per Gazzetta-n mbrojtja zikalter eshte super: Tre lojtare 6,5 dhe dy noten 7! Donati si ‘Attila’…

06/06/2013, 14:49 |

Under 21 i Italise, me tranjer Devis Mangia mund Angline fale nje goli te Insigne por mbi te gjitha edhe fale lojes gjigande te lojtareve zikalter te cilet perbenin gjithe linjen e mbrojtjes dhe porten.

Mbrojtesi … Read More

Gazzetta – Icardi sot do te zhvilloje vizitat mjekesore. Prezantimi…

06/06/2013, 14:25 |

Ai erdhi dje ne Milano, dhe sot do te filloje aventuren e tij tek Interi duke zhvilluar vizitat mjekesore tek zikalterit.

Mauro Icardi, sulmuesi i ri i Interit, te cilin Interi e ka paguar 12,5 milion … Read More