Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 27, 2021

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Gazzetta – Guarin, Inter dhe Zenit: Sapo mbaroi takimi, oferte zyrtare per te! Por ai po pret…

21/08/2014, 22:12 |

Gazzetta dello Sport e cila sot ka folur per nje takim te mundshem te Interit dhe Zenitit te Shen Peterburgut sebashku me agjentin e Guarin, ka dhene te reja te tjera per situaten e kolumbianit.

Read More

Me Balotellin perfitimin me te madh e ka bere Interi: Shifrat flasin qarte!

21/08/2014, 21:37 |

Me Balotellin perfitimin me te madh ekonomikisht e ka bere Interi.

Shoqeria zikalter e ka blere nga Lumezzane ne 2006 per vetem 350 mije euro dhe me pas e ka shitur tek Manchester City per 30 … Read More

Sky – Stjarnan vs Inter, del ne pah opsioni i trete per formacionin. Ne sulm Icardi dhe Botta?

20/08/2014, 13:23 |

Nga Islanda dhe nga Sky vijne lajmet e fundit persa i perket formacionit te mundshem te Interit sot qe do te perballet me Stjarnan ne ndeshjen e pare te vlefshme per raundin para-eleminator te Europa League.

Read More

Stjarnan-Inter, ja se ku do te transmetohet ndeshja ne Itali!

19/08/2014, 21:43 |

Neser do te zhvillohet ndeshja e vlefshme per turin para-eleminator te Europa League Stjarnan-Inter. Zikalterit shpresojne te fitojne neser per te filluar sezonin ne menyren me te mire te mundeshme.

Stjarnan-Inter do te luhet ne oren … Read More

Thohir deshiron goditjen e madhe. Biabiany eshte bllokuar, por ai po mendon per…

18/08/2014, 14:30 |

Interi po mendon per me larte, por nderkohe ka bllokuar Biabiany.

Eshte ky skenari qe ka mare forme ne kete moment ne shtepine zikalter. Shitja e Guarin eshte gjithmone e me shume e nevojshme, e per … Read More

Gazzetta – Interi titullar? Vetem njeri ndermjet Medel dhe M’Vila. Kush rrezikon me shume?

18/08/2014, 13:54 |

Interi po pergatitet per ndeshjen e pare zyrtare te sezonit te ri dhe deshiron qe te paraqitet sa me mire per fillimin e kampionatit Italian me 31 Gusht.

Kunder Stjarnan dhe me shume mundesi edhe kunder Torinos, nuk do te … Read More

Mbaye rinovon me Interin: Ja foto dhe detajet. Nderkohe do te largohet tek Genoa per…

12/08/2014, 15:36 |

Ibrahima Mbaye ka firmosur kontraten e tij te re me Interin: Nga 2016 deri ne 2017, 600 mije euro ne sezon plus bonuse, asnje surprize. Ja tek ju, foto eskluzive e postuar ne web nga Alfredo Pedulla, gazetar … Read More

Eintracht Frankfurt-Inter, formacionet e mundeshme: Eshte Kovacic dhe M’Vila…

10/08/2014, 11:56 |

Sot Interi zbret ne fushe per miqesoren e pare pas rikthimit ne Europe nga turneu ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes.

Zikalterit do te sfidojne Eintracht Frankfurt dhe do te jete debutimi nga minuta e pare … Read More

Inter, mision per te gjetur talente: Belgjika dhe Hollanda vende te ‘nxehta’. Por Thohir deshiron…

10/08/2014, 11:51 |

Ne kerkim te talenteve te rinj ne vendet e uleta, zbuluesit e talenteve zikalter jane ndare neper zona te ndryshme.

Ne kete moment, vemendjen e 007 te Interit eshte shperndare kudo neper turnete e vegjel ne … Read More

VIDEO – Princ Milito rikthehet tek goli me bluzen e Racing! Nje gjuajtje…

10/08/2014, 11:35 |

Princi Diego Milito tashme luan per Racing Avallenada dhe ka derguar ne ekstaze jo vetem tifozet e skuadres se tij aktuale or edhe shume tifoze te Interit qe kane mbetur te afeksionuar ende me te.

Skuadra … Read More

Inter – Eintracht Frankfurt: Ja ku mund ta shikoni ndeshjen live!

09/08/2014, 13:46 |

Inter-Frankfurt luhet neser dhe tashme eshte vendosur se ku do te transmetohet miqesorja.

Ndeshja do te luhet te dielen me daten 10 Gusht 2014 e do te nise ne oren 15:30, e do mund te ndiqet … Read More

Sky – Ausilio po pergatit shitjet e lojtareve dhe me pas…

09/08/2014, 13:09 |

Pasi Ausilio ka blere lojtaret e kerkuar nga tekniku (ne pritje te zhbllokimit edhe te ardhjes se Gary Medel), ai tashme po mendon per shitjen e disa lojtareve dhe krijimin e nje buxheti te vogel.

Hugo Campagnaro tashme eshte vetemnje … Read More

Bluza e pare e Interit e dyta me e bukura ne Bote! Kush e kishte menduar?

08/08/2014, 18:25 |

E kujt do i shkonte ne mendje? Pikerisht bluza te cilen Interistat e pane me dyshim, dhe pakenaqesi ne fillim, do te pelqehej kaq shume… Tashme pothuajse te gjithe e dashurojne dhe duan ta blejne…

Per … Read More

Osvaldo ka zgjedhur numrin e bluzes. Do te jete…

06/08/2014, 13:43 |

Duhet te jete e enjtja dita e prezantimit te tij perpara shtypit dhe tashme Osvaldo konsiderohet si nje lojtar zikalter, edhe pse zyrtarizimi nuk ka ardhur ende.

Sipas asaj qe shkruan Corriere dello Sport, sulmuesi i … Read More