Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,044 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Mancini kthehet tek 4-4-2: ja formacioni i mundshëm

GdS – Mancini kthehet tek 4-4-2: ja formacioni i mundshëm
Rinor Sopaj

Icardi nga minuta e parë, Jovetic në stol: ky është parashikimi i Gazzetta dello Sport në prag të ndeshjes në Firencë. “Mancini (i cili këto ditët e fundit ka shikuar shumë DVD të ndeshjeve të Fiorentinas) ka provuar një 4-4-2 (me dyshen sulmuese Eder-Icardi): në krahë janë provuar Biabiany në të djathtë dhe Perisic në të majtë. Në garë janë edhe Ljajic dhe Palacio. Sigurisht që do të jenë nga minuta e parë edhe Miranda dhe Medel“. Ja formacioni i mundshëm:

INTER (4-4-2): Handanovic; Nagatomo, Miranda, Murillo, D’Ambrosio; Biabiany, Medel, Kondogbia, Perisic; Eder, Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.