Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

369 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Interviste eskluzive me Wanden: “Ai vlen me shume cdo dite qe…” (20 Mars 2018)

SHTYPI I DITES – “Interviste eskluzive me Wanden: “Ai vlen me shume cdo dite qe…” (20 Mars 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 20 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqen e saj te pare: “Interviste eskluzive. Wanda: “Maurito thesari im”. Gruaja-agjente tregon Icardin baba, burre dhe kampion. “Beson tek Interi. Rinovimi? Ai cdo dite vlen me sume. Me klubin cdo gje ne rregull. Nuk i nderroj 100 golat e tij me asgje ne bote.”

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per zikalterit: “Icardi: une vlej me shume se 110 milione euro”. Maurito ka folur pas kater golave ndaj Sampit: “Klauzola eshte e ulet, por dua te qendroj.”

corriere_dello_sport-2018-03-20-5ab0410cf1aa3 (1)

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne faqen e saj te pare: “Depay dhe Strootman: eshte derbi. Interi dhe Milani kane objektiva te perbashket.”

Te gjitha lajmet ne kete artikull, do te publikohen gjate dites ne inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.