Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Berardi

Interi nuk heq dorë nga Berardi por mbetet e vështirë. Eder? I pëlqen Bolognas e cila…

18/06/2016, 9:45 |

Sipas Corriere dello Sport, zikaltërit do të provojnë përsëri për Berardin, por Sassuolo nuk mund ta shesë pa miratimin e Juventusit dhe kjo gjë duket e vështirë. Tashmë të njoftuar edhe për cmimin e lartë të Lamelas (Mancini … Read More

Inter skarcon Ranocchia. Per ish kapitenin zikalter dy rruge…

17/06/2016, 9:51 |

Merkato e Interit eshte e ndalur ne pamje te pare.

Por Ausilio po punon e nderkohe po pret te reja nga kinezet. Gjate kesaj kohe, drejtori sportiv i Interit po mundohet qe te mbaje ne kembe … Read More

Carnevali (ad i Sassuolos): “Po eshte e vertete, Inter ka kerkuar Vrsaljkon! Berardi, Acerbi e Duncan…”

14/06/2016, 19:12 |

Ne oret e fundit aksi i merkatos mes Interit dhe Sassuolos duket qe eshte bere akoma me i nxehte, sa qe lista e emrave qe dy klubet po negociojne eshte zgjatur akoma.

Ne vecanti, ne shenjestren e klubit zikalter, … Read More

Inter ka vendosur, goditja e madhe e veres do te jete sulmuesi i krahut. Berardi…

14/06/2016, 10:23 |

Ekziston pershtypja se Interi ka vendosur qe te beje nje investim te madh ne kete merkato dhe, pervec Toure, do te blihet nje sulmues krahu i mire. 

Ne oret e fundit, emri i Berardit po fiton … Read More

Inter, Sassuolo mendon per Ranocchian. Berardi…

13/06/2016, 15:41 |

Sassuolo deshiron te pregaditet ne menyren me te mire per pjesmarrjen ne Europa League, keshtu mendon per perforcimin e skuadres. Dhe ka nje objektiv te madh per mbrojtjen: Andrea Ranocchia.

Deri ne ate pike qe ne ditet e shkuara … Read More

Berardi, futet Interi ne mes. Se shikon Juven si zgjedhje te duhur, Marota nevrikoset, Ausilio ne sulm…

13/06/2016, 8:36 |

Domenico Berardi nuk eshte i bindur. Juventusi ka prej kohesh marveshje me Sassuolon per blerjen e sulmuesit te ri Italian (25 milione per tu paguar tek Squinzi), por vete lojtari nuk eshte i bindur per tu veshur bardhezi … Read More

Berardi, ne ditet e ardhshme kontakt me Juventus: eshte hipoteza Inter dhe qendrimi te Sassuolo

12/06/2016, 23:51 |

E ardhmja e Domenico Berardi, nje rebus mes Juventus dhe Sassuolo.

Klubi bardhezi do te bisedoj me lojtarin, qe per momentin eshte ne pushime, dhe agjentin e tij per te bere nje permbledhje te situates. Nje hipoteze, … Read More

Sky – Domenico Berardi tek Interi? Zikalterit po e kerkojne, por…

10/06/2016, 13:53 |

Jo vetem Alfred Duncan dhe Acrebi. Ne dreken ndermjet Sassuolos dhe Interit jane kerkuar informacione edhe per Domenico Berardi.

Kete gje e konfirmon Sky Sports, e cila tregon se mundesite qe zikalterit te blejne lojtarin jane … Read More

Gazzetta dello Sport – Interi po e provon per Berardin, por edhe…

25/05/2016, 9:08 |

Juventusi nuk deshiron qe te rrezikoje per sa i perket Domenico Berardit.

Lojtari i Sassuolos, per te cilin klubi bardhezi ka nje te drejte blerje, i pelqen shume edhe Interit qe edhe ka trokitur ne dyert … Read More

Inter, objektivi është një thesar prej 40 milionësh. Nevojiten për krahun e djathtë: në fletoren e Mancios katër emra

22/05/2016, 8:01 |

Vazhdon gjuetia e Interit për lojtarin i cili do ta kompletonte repartin e sulmit. Agjentët 007 të zikaltërve, janë vënë në punë që t’i dhurojnë Mancinit një sulmues krahu të cilit ai ia ka shumë nevojën. Gazzetta dello … Read More

Carnevali: “E ardhmja e Berardit? Varet nga ai. Inter? Te themi qe…”

21/03/2016, 18:04 |

Ne hyrje te Lega Calcio ne Milano, adminitratori i deleguar i Sassuolo, Giovanni Carnevali ka folur edhe per te ardhmen e Domenico Berardi, i lidhur me nje kalim te Interi ne kohet e fundit:

“E dime vleren … Read More