Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 19, 2021

Scroll to top

Top

LazioInter

Lazio-Inter per Champions! Immobile dhe Luis Alberto ne rrezik, por jo vetem. Situata…

08/05/2018, 21:35 |

Nje fitore me Sassuolon te dielen do e bente Lazio-Inter nje ndeshje te vlefshme per nje vend ne Champions League.

E kundershtari i Interit ne kete ndeshje, Lazio, duket se mund te kete mungesa te rendesishme.

Per Ciro Immobile … Read More

Gazzetta – Inter dhe Lazio ne fund me pike te barabarta? Ja kush shkon ne Champions!

08/05/2018, 12:41 |

Po nese Interi dhe Lazio do e perfundonin kampionatin me pike te barabarta?

Nuk jane te paket njerezit qe ja kane bere kete pyetje vetes keto dite.

Skenari eshte shume i mundshem: nese zikalterit fitojne me Sassuolon dhe Lazio barazon … Read More

Champions, flet edhe Ranieri: “Ky eshte parashikimi im per Interin dhe Lazion. Mendoj se Interi…”

17/04/2018, 11:11 |

Gara per Champions.

Ekipet romane, Roma dhe Lazio kane nga 61 pike, 1 pike me shume se Interi ne vendin e peste qe ka 60 pike.

Per kete gare qe duket se do te zgjas deri ne fund te kampionatit … Read More

Lazio-Inter, zikalterit ne Olimpico per te ndryshuar dy tendenca…

01/05/2016, 18:03 |

Interi ne Rome per te blinduar perfundimisht vendin e katert ne klasifikim.

Pas hapit tjeter fals te Fiorentines, lojtaret e Mancinit do te provojne qe te mbyllin definitivisht diskursin duke fituar ne transferte, ku ne kohet … Read More

Lazio-Inter, zikalterit me 4-2-3-1: rikthehet Medel nga minuta e pare. Ne sulm…

30/04/2016, 16:35 |

Per ndeshjen e neserme me Lazion, Mancini duhet t’ia dal pa Adem Ljajic qe nuk eshte grumbulluar per shkak te nje problemi ne kofshen e djathte.

Eshte e mundshme qe Interi te zbres ne fushe me … Read More

NOTAT: A mund te klonohet Palacio? Hernanes dhe Handa super. Te shesesh Kovacic? Asnjehere!

11/05/2015, 0:00 |

Handanovic 7,5: Provon te vendos doren ne gjuajtjen e Candrevas por nuk mund te bej asgje. Shume mire tek Klose. Te sigurte qe mjaftojne 10 milione per ta harruar?

D’Ambrosio 6: Zbret me rregullsine e zakonshme … Read More

Hernanes: “Festimi pas golit? Eshte per Lotiton sepse…”

10/05/2015, 23:28 |

“Ishte nje ndeshje speciale dhe duhej te beja nje paraqitje te madhe sepse tifozet e Interit me thonin gjithmone qe isha me i forte tek Lazio, kurse une ndihem akoma me i forte tani.” E thote Hernanes per Sky … Read More

Mancini: “Sot me mire se ne Udine, por fitorja eshte e rendesishme. Handa? Nuk eshte e thene qe largohet. Icardi dhe Kovacic…”

10/05/2015, 22:54 |

Inter pushton Olimpicon dhe Roberto MAncini komenton keshtu per Sky Sport 24 fitoren 1-2.

“Fitore e vuajtur? Kemi pasur shume raste dhe kemi gabuar. Kur nje skuader pastaj mbetet ne nente mbyllet para dhe eshte e veshtire te … Read More

Lodhje muskulare per Ranocchian, ne rrezik per Lazion: Mancini mendon per JJ ne qender. Gnoukouri favorit para Kovacic e Brozovic?

07/05/2015, 22:44 |

Zhvillimet e para mbi formacionin me te cilin Inter do te luaj kunder Lazio te dielen ne Olimpico. Sic lexohet ne edicionin onine te Gazzetta dello Sport, Mancini duhet zgjedh akoma disa dyshime.

Ne mediane, se bashku … Read More

Drejt Lazio-Inter, Mancini rekuperon Kuzmanovic. Kovacic titullar?

06/05/2015, 12:42 |

Roberto Mancini rekuperon Kuzmanovic. Lojtari serb sot po stervitet me shoket e skuadres ne Pinetina dhe mund te rikthehet ne dispozicion ne ndeshjet e mbetura te kampionatit, e duke nisur qe nga ajo me Lazion e Piolit.