Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

mancini

Sky – Inter do te justifikoj tek UEFA ndryshimin ne pankine. Merkato, ne janar Thohir do te takoj Mancinin…

14/11/2014, 19:31 |

Nuk duhet harruar fair-play financiar, edhe pasi eshte bere nje zgjidhje qe dukej teresisht e kunderta.

Interi, ashtu sic shpjegon Silvia Vallini nga Sky, duhet te shpjegoj tek UEFA motivet qe kane shtyre deri tek nderrimi … Read More

KOMUNIKATE ZYRTARE: Roberto Mancini tranjeri me i ri zikalter!

14/11/2014, 17:58 |

MILANO – F.C. Internazionale komunikon se i ka besuar Roberto Mancinit drejtimin e skuadres se pare te Interit dhe tekniku i ri do te filloje punen qe nga neser ne mengjes.

Nderkohe Presidenti Erick Thohir i … Read More

Sky – Ja sa do te fitoje Mancini ne sezon tek Interi. Nese do te kishte refuzuar…

14/11/2014, 17:40 |

Roberto Mancini tek Interi perfaqeson nje investim shume te rendesishem edhe nga ana ekonomike per zikalterit. Sipas asaj qe tregon Sky Sport, ne fakt, ish tekniku i Galatasarayt do te fitoje 3.5-4 milione euro ne sezon plus bonuse … Read More

Thohir: “Mancini? Prisni, shume shpejt do te kete nje komunikate zyrtare qe…”

14/11/2014, 17:07 |

Erick Thohir mesa duket ka qene ai qe ka dashur te beje kete ndryshim tek Interi. Si mund ta shikonte Interin ne ate gjendje, ku edhe Moratti ne nje fare menyre vendosi te largohej edhe per shkak te … Read More

Nga Turqia: Mancini dhe Inter do te takohen ne Milano

22/04/2014, 11:17 |

Ne javen e fundit te kampionatit turk, Roberto Mancini dhe Galatasaray i tij kane humbur 4-0 duke e vene diskutim qendrimin ne pankinen turke te Mancio-s. Sipas asaj qe raportojne disa media turke, trajneri italian, ne fund te … Read More

Mancini zbulon: “Kur isha te Interi, deshiroja Cavanin”.

16/09/2013, 15:51 |

Ne nje interviste te publikuar sot ne faqen e Quotidiona Nazionale, Roberto Mancini ka bere nje ekzaminim te atyre qe sot konsiderohen si «blerje te shtrenjta», duke zbuluar vleresimin e tij qe kishte per Edison Cavanin qe ne … Read More

Mancini: “Nuk e mendoj dot Interin pa Morattin”

04/07/2013, 14:20 |

Pas shkarkimit nga pankina e Manchester City, kthehet te flase Roberto Mancini ekskluzivisht per Corriere dello Sport. Nga kujtimi i bukur i lene ne futbollin anglez, tek Mario Balotelli qe konfirmon qe nuk ka patur me kontakt pas … Read More

Titujt e gazetave kryesore per diten e sotme

04/07/2013, 0:42 |

Radja Nainggolan eshte akoma objektivi numer nje per drejtuesit e merkatos zikalter. Vleresohen edhe alternativa te tjera, por mesfushori belg eshte zgjedhja e pare e Mazzarrit dhe shoqerise, per vete faktin se do te ishte shume i vlefshem … Read More