Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

obi mikel

Ne pritje te qershorit, Interi per janarin, po mendon per nje regjizor: i pari ne liste eshte…

17/12/2016, 10:52 |

Ne pritje te kuptohet se cfare do te ndodhe ne muajn qershor, merkato e Interit do te fokusohet mbi te gjitha tani tek regjizori ne mesfushe.

Lassana Diarra eshte objektivi i pare, Badelj (qe nuk po … Read More

Chelsea mbi Brozovic: Ja dy ofertat qe ka refuzuar Interi!

02/09/2016, 16:59 |

Ne analizen e merkatos te sapombyllur, La Gazzetta dello Sport sot ka folur edhe per situaten e Marcelo Brozovic, i cili mbeti tek zikalterit pas mungeses se marreveshjes me Chelsean por edhe me Juventusin qe e kerkoi me … Read More

Gazzetta – Frenohet Nilton, ringrihet Obi Mikel. Dhe Cambiasso…

07/05/2014, 14:15 |

Frenohet Nilton. Sipas Gazzetta dello Sport, braziliani nuk eshte kaq afer Interi sic flitet ne Brazil dhe jane te pakten disa arsye: “E para, sepse klubi i Thohir nuk ka pasur marredhenie plotesisht pozitive mbi sigurine e lojtarit; e … Read More

Mesfusha, Nilton shume prane, por jo vetem…

28/04/2014, 13:34 |

Nilton Ferreira Junior eshte emri qe duket me prane per mesfushen e Interit. Drejtuesit zikalter jane nje hap larg arritjes te marreveshjes me Cruzeiron, dhe do u duhet te paguajne klauzolen prej 5,5 milion euro. Pra, tratativa eshte … Read More

Nga Angli: Obi Mikel, Inter ne pole position. Oferta…

11/04/2014, 13:11 |

John Obi Mikel ben pjese ne listen e transferimeve te mundshme te Chelseas per sezonin e ardhshem, per te grumbulluar fonde per merkaton e ardhshme te veres. Sipas Evening Standard, ne pole position per mesfushorin nigerian eshte Interi, … Read More

John Obi Mikel i hap dyert Interit

18/03/2014, 13:49 |

Mesfusha e Interit mund te pasurohet me nje element te cmuar gjate merkatos verore. Jemi duke folur per nigerianin John Obi Mikel, mesfushor i Chelsea te Mourinho. I lene rregullisht ne pankine nga Special One gjate sezonit, ka … Read More

Inter-Milan, eshte lufte per nje mesfushor te Mourinho

12/03/2014, 14:09 |

Mesfushori i Chelsea John Obi Mikel eshte ne qender te nje dueli te ndezur midis Inter dhe Milan. Pasi ishin zikaltrit ato qe bene perpara per nigerianin, tani edhe Milan ka shfaqur interesat e tij. Mikel ka nje … Read More

Vidic, eshte bere: ja dhe firma! Tashme punohet per Sagna dhe Obi Mikel: Ausilio…

27/02/2014, 16:08 |

Inter format Premier League. Eshte bere per Nemanja Vidic, tashme punohet per goditjet Bacary Sagna dhe John Obi Mikel. Keto jane levizjet e nxehta te merkatos zikalter, me Piero Ausilion ne krye per te ndertuar nje skuader kompetitive … Read More

Inter, Obi Mikel ne shenjeshter: Chelsea e vlereson 15 milione

25/02/2014, 10:05 |

Ausilio e ka pare disa here, konsiderohet lojtari ideal per te mbeshtetur Hernanes dhe Guarin. Walter Mazzarri ka kerkuar nje kolos perpara mbrojtjes. Eshte ajo qe nevojitet per vitin e ardhshem. Keshtu, drejtori teknik Piero Ausilio eshte vene … Read More