Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

podolski

Balotelli gjithmone protagonist: Ne aeroport pritet Podolski por Mario…

03/01/2015, 1:00 |

Mario Balotelli u be protagonist edhe ne aeroportin e Linates sot kur po pritej Podolski.

Tifozet qe ishin prezent ne aeroport, nderkohe qe po prisnin Lukas Podolskin, kane rikthyer ne objektiv te koreve te tyre … Read More

Podolski eshte ne Milano: “Jam i lumtur qe kam ardhur ketu. E njoh kampionatin italian, synojme Championsin”

02/01/2015, 21:59 |

Fillon aventuren e tij te re tek Inter, Lukas Podolski. Lojtari gjerman ka arhdur pak minuta me pare ne Milano i pritur nga shume tifoze ne Linate. Nderkohe, keto jane fjalet e para te tij italiane: “Jam shume i … Read More

Podolski-Inter, eshte e kryer! Lojtari ne Milano gjate mbremjes: huazim per 600 mije euro. Ne rast se arrihet vendi i 3-te…

02/01/2015, 18:36 |

Gjithcka e kryer per Lukas Podolski, qe do te vij ne huazim nga Arsenal.

Lojtari do te jete sonte ne Milano. Keshtu perfundon tratativa e transferimit te kampionit te botes me Gjermanine. Inter ka arritur ta marr … Read More

Bild – Podolski, Inter ishte zemeruar me Wenger: ishte gati per te deshtuar gjithcka, pastaj agjenti…

02/01/2015, 14:34 |

Fjalet e Wenger (“interesi i Inter eshte nje barcalete”) kane rrezikuar seriozisht deshtimin e marreveshjes per Podolskin.

Kete shkruan Bild, sipas se ciles gjithcka eshte rindertuar vetem fal intervenimit te agjentit te lojtarit, Nassim Touihiri, qe ka … Read More

Gazzetta – Akord mes Inter dhe Arsenal, Podolski ne Milano brenda 24 oreve per vizitat!

02/01/2015, 14:07 |

Ashtu sic raporton Gazzetta dello Sport, Inter dhe Arsenal kane arritur nje akord per Lukas Podolski.

“Brenda 24 oreve gjermani pritet te vij ne Milano per te kryer vizitat mjeksore. Ne oret e fundit, Ausilio ka shkuar … Read More

SKY – Thohir eshte i bindur: do te bej nje sforco per Shaqirin. Ja oferta. Podolski…

01/01/2015, 20:00 |

Presidenti Thohir eshte i bindur: Xherdan Shaqiri mund te jete perforcimi i duhur per t’i dhuruar Roberto Mancinit.

Keshtu tregojne nga SkySport24 duke shpjeguar se presidenti i Interit duket se deshiron te bej nje sforco per te kenaqur teknikun: dirigjentet zikalter … Read More

Wenger ben murin: “Podolski tek Inter? Nuk e kane seriozisht. Nje barcalete”

30/12/2014, 11:29 |

Ne konferencen e shtypit para ndeshjes me Southampton, Arsene Wenger flet per situaten e Lukas Podolski, dhe vazhdon te mohoj interesimin e zikalterve, madje me terme te renda:

“Dua qe Podolski te mbetet ketu me ne. Inter? … Read More

SKY – Lavezzi, neser takim Inter-PSG? Diarra…

30/12/2014, 0:08 |

Ne studiot e Sky Sport behet nje permbledhje sa i perket merkatos se Inter qe behet gjithmone dhe me e gjalle, duke prekur emrat e LavezziPodolski dhe Diarra.

Lavezzi – Kontrata e tij skadon ne 2016. Inter dhe Napoli enderrojne argjentinasin. Lavezzi … Read More

Sky – Podolski nuk do te jete sulmuesi i vetem dhe nuk perjashton Lavezzin! Do te ishte…

29/12/2014, 22:05 |

Mario Giunta ne studiot e Sky ka folur per Ezequiel Lavezzin dhe per mundesite e Inter qe ta sjell lojtarin ne Milano.

“Mancini kerkon dy sulmues krahu, nese do te arrinte Podolski se bashku me Lavezzin do te ishte … Read More

Podolski-Inter, sprinti perfundimtar pas ndeshjes me PSG…

29/12/2014, 21:56 |

Vijne te rejat e fundit ne tratativen me te nxehte ne shtepin e Inter, ajo lidhur me Lukas Podolskin.

Kjo eshte permbledhja qe ben Mario Giunta nga Sky sa i perket kesaj tratative: “Pavaresisht fjaleve te lojtarit, tratativa vazhdon … Read More

Sky – Podolski i ben presing Arsenalit: deshiron Interin qe po negocion per formulen…

29/12/2014, 18:53 |

Podolski deshiron Interin dhe per kete po ben presing tek Arsenali qe te largohet ne janar.

Sic raportojne nga SkySport24, shoqeria zikalter vazhdon te negocioj me klubin londinez sepse deshiron t’i jap Mancinit nje sulmues krahu per … Read More

Podolski me afer, nga Arsenal eshte po per huazim te thjeshte. Neser takimi me Gunners qe tani presin sepse…

28/12/2014, 22:56 |

Lukas Podolski eshte gjithmone e me afer Interit.

Konfirmimi vjen edhe nga Sportmediaset qe flet per ”optimizmin zikalter” pas takimit te djeshem ne Londer mes Piero Ausilio dhe dirigjences zikalter.

Gunners jane te hapur per nje huazim … Read More

SKY – Inter-Podolski, java e ardhshme vendimtare. Pengesa e vetme…

28/12/2014, 21:33 |

Sic raporton Mario Giunta per Sky Sport 24, tratativa mes Interit dhe Arsenalit per Podolski eshte ne nje rruge te mire.

Wenger nuk e ka futur ne loje sot lojtarin, kurse ne konference ka thene se akoma nuk ka asgje … Read More

Wenger: “Podolski? Per momentin nuk largohet askush. Ne janar kthehet Ozil dhe…”

28/12/2014, 20:59 |

Ne fund te ndeshjes kunder West Ham, ndeshje te cilen Arsenal e fitoi me rezultat 1-2, tekniku Arsene Wenger foli edhe per ceshtjen Lukas Podolski.

Lojtari gjerman ka qene edhe sot ne pankine ne Upton Park, perkunder mesazheve te … Read More